Продам 3-комнатную квартиру
Днепр, р-н Индустриальный, Миру, д. 12
ID: 5181397
2 725 421 грн
(39 499 за м2)
Кол-во комнат
от 3 до 3
Этаж
9/10
Тип стен
панель
Общая площадь
69 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продам. 3-к. 9/10, ж/м Лівобережний-3, пр.Миру 12, Панель, 69/40/11, косметичний ремонт, меблі, техніка, лоджія - кабінет, мпо, балкон і лоджія засклені, санвузол поєднаний, кімнати 1, 9, 9.9 м.кв.. 1988 р.п. 62 000 уе. + послуги агенції. т.0931197428, 0960921280 Сергей, АН «Азбука жилья». , te/8835
Создано : 12.05.2026
2 725 421 грн
(39 499 за м2)
62 000 $
(899 за м2)
Сергей Шевцов
посредник
Создано : 12.05.2026
Просмотренные
Продам. 3-к. 1/9, ж/м Клочко-6, вул.Янтарна. Панель, 60/36/8, кутова, стан "радянський союз", лоджія засклена, мпо, санвузол окремо, бойлер, лічильник газу. 38 000 уе. + послуги агенції. т.0931197428, 096092128...
12.05.2026
Комнат
3
Этаж:
1/9
Общая
60 м2
1 670 419 грн
Продам. 3-к.кв. 10/10, ж/м Клочко-6, Донецьке шосе, район «ЦРБ». Панель, 70/46/10, житловий стан, косметичний ремонт 2015 р. Двостороння, мпо, балкон і лоджія засклені. Санвузол суміщений, душова кабінка. 2 кон...
12.05.2026
Комнат
3
Этаж:
10/10
Общая
70 м2
1 934 170 грн
Продам. 3-к.кв. 7/10, ж/м Лівобережний-3, пр.Миру (тупик транспорту). Панель, 64/44/8, ремонт в кухні, санвузлі та в залі. Підлога в коридорі - кахель. Поміняна проводка з пакетниками на кожну кімнату. Балкон і...
16.03.2026
Комнат
3
Этаж:
7/10
Общая
64 м2
Жилая
44 м2
Кухня
8 м2
2 461 670 грн
Продам. 3-к.кв. 6/9, ул.Тверская (ул.Яскрава). Кирпич, 70 м.кв. жилое состояние, комнаты раздельно, не угловая, мпо, бойлер. Мебель, счетчики на все. Кладовка. ОСББ, новый лифт. Можлива безготівкова оплата. 53 ...
09.03.2026
Комнат
3
Этаж:
6/9
Общая
70 м2
2 329 795 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев