Продам 3-комнатную квартиру
Днепр, р-н Центральный, Старокозацька
ID: 5226415
10 418 141 грн
(79 528 за м2)
Кол-во комнат
от 3 до 3
Этаж
7/8
Тип стен
кирпич
Общая площадь
131 м2
Состояние
с ремонтом
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продам. 3-кімн. кв. 7/8, центр, вул. Старокозацька, кут вул. Воскресенська. Цегла, 2003 року побудови. 131/72/12, косметичний ремонт, кутова з видом на місто. Вітальня 36 м.кв., 20а санвузол, 2-а балкони і лоджія засклені, гардеробна, комора, діючий камін. 237 000 у.о. + послуги агенції. т.0931197428, 0960921280 Сергій, АН «Азбука житла». , te/8835
Создано : 12.05.2026
10 418 141 грн
(79 528 за м2)
237 000 $
(1 809 за м2)
Сергей Шевцов
посредник
Создано : 12.05.2026
Просмотренные
Продам. 3-к.кв. 5/5, просп. Олександра Поля, район «Славутича». Панель, ремонт, 60/36/6, меблі, техніка, тепла підлога на кухні, мпо, балкон засклений і утеплений, замінена проводка і батареї. Комора, санвузол ...
16.03.2026
Комнат
3
Этаж:
5/5
Общая
60 м2
Жилая
36 м2
Кухня
6 м2
2 593 546 грн
Продам. 3-к.кв. 3/4, вул.Старокозацька, біля парку Глоби. Сталінка, цегла, 70/46/15, житловий стан, кімнати і санвузол окремо, мпо, балкон засклений, лінолеум, кондиціонер. Н=3,4 м. Автономне газове опалення. 7...
16.03.2026
Комнат
3
Этаж:
3/4
Общая
70 м2
3 077 088 грн
Продам. 3-к.кв. 23/25, пр.Олександра Поля 27-Д. Ремонт, 79 м.кв., утеплена, автономне опалення, санвузол суміщений, ванна. Можлива безготівкова оплата. 90 000 у.о. + послуги агенції. т.0931197428, 0960921280 Се...
09.03.2026
Комнат
3
Этаж:
23/25
Общая
79 м2
3 956 256 грн
Продам. 3-к.кв. 5/5, пр.Александра Поля район пр.Пилипа Орлика.. Панель, 58/42/6, косметический ремонт, натяжной потолок, линолеум, замена всех коммуникаций, балкон застеклен, счетчики на все, мпо, санузел совм...
09.03.2026
Комнат
3
Этаж:
5/5
Общая
58 м2
1 978 128 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев