0

Продам 3-комнатную квартиру

Тернополь, Дорошенка Гетьмана вул., 11
ID: 5284217
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11

1 406 669 грн
(14 653 за м2)
Продається велика квартира по вулиці Дорошенка Гетьмана. Загальна площа квартири складає 96 кв.м, житлова площа - 44 кв.м. Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. Якісна будова, товсті стіни. Будинок обжитий. Прекрасний район, гарна розвязка, поряд парк та повністю розвинена інфраструктура. Квартира потребує повного ремонту. Деталі за телефоном. Запрошуємо на перегляд!
Просмотров: 783
Пожаловаться  !
Обновлено: 03.05.2026
1 406 669 грн
(14 653 за м2)
32 000 $ (333 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Показать номер
(067) 35270...
Связаться с автором
Обновлено: 03.05.2026

Просмотренные
Тернополь
Тернополь
Пропонується на продаж квартира у новому та обжитому будинку на Новому світі. Квартира розташована на зручному 3 поверсі, будинок утеплений. Загальна площа 93 кв.м, гарне планування, просторі кімнати, роздільни...
12.05.2026
Комнат
3
Этаж:
3/7
Общая
92 м2
Кухня
15 м2
7 077 302 грн
Создано : 12.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь
Тернополь
Продається квартира у новому та сучасному будинку по вулиці Генерала Мирона Тарнавського. Квартира розташована на зручному 4 поверсі тринадцятиповерхового будинку. Загальна площа 90 кв.м, функціональне, розділь...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
4/13
Общая
90 м2
Кухня
25 м2
2 945 213 грн
Обновлено: 03.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь, Яреми вул., 9А
Тернополь, Яреми вул., 9А
Продаж 3км квартири по вул. Яреми, БАМ.Тернопіль. Цегляний , утеплений будинок, квартира не кутова, встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги. Гарне двостороннє планування, роздільний санвузол, за...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
8/10
Общая
94 м2
Жилая
45 м2
Кухня
14 м2
4 615 632 грн
Обновлено: 03.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь, Котляревського І. вул., 13
Тернополь, Котляревського І. вул., 13
Продається квартира на масиві Новий Світ. Обжитий цегляний будинок, квартира розташована на 6 поверсі. Загальна площа 91,6 кв.м, житлова площа 52,6 кв.м, площа кухні 12,1 кв.м, гарне планування, є дві лоджії. ...