Продам 4-комнатную квартиру
Тернополь, Старий Поділ вул.
ID: 5284248
3 648 547 грн
(29 663 за м2)
Кол-во комнат
4
Этаж
4/5
Тип стен
кирпич
Общая площадь
123 м2
Жилая площадь
70 м2
Кухня площадь
10 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продається квартира в цегляному будинку з індивідуальним опаленням. Квартира обладнана джерелом безперебійного електроживлення. Квартира дворівнева, на першому поверсі - звичайний жилий стан, потребує ремонту. Другий поверх, без внутрішніх робіт. Дах із новим перекриттям. Вікна металопластикові. Квартира не кутова, на дві сторони. Будинок із залізобетонним перекриттям. Гарне місцерозташування, поруч паркова зона, Тернопільське озеро, школа, садочок.
Обновлено: 03.05.2026
3 648 547 грн
(29 663 за м2)
83 000 $
(675 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Обновлено: 03.05.2026
Просмотренные
Продається чотирикімнатна квартира на масиві Канада. Квартира простора, загальна площа 115 кв.м, гарне та функціональне планування. Квартира в обжитому цегляному будинку. Закрита прибудинкова територія, облашто...
03.05.2026
Комнат
4
Этаж:
3/11
Общая
115 м2
Жилая
68 м2
Кухня
11 м2
3 604 589 грн
Продається простора чотирикімнатна квартира площею 120 м.кв. Квартира з якісним ремонтом та індивідуальним опаленням, є теплі підлоги. Облаштована необхідними меблями та побутовою технікою. Встановлена система ...
03.05.2026
Комнат
4
Этаж:
5/9
Общая
120 м2
Жилая
68 м2
Кухня
13 м2
5 494 800 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев