0

Продам 3-комнатную квартиру

Тернополь
ID: 5284631
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10

8 264 179 грн
(77 235 за м2)
Продається сира квартира у прицентральній частині Тернополя. Цегляний будинок, зручний 3 поверх. Загальна площа 107 кв.м, дві спальні, кухня-студія, ванна, пральна кімната, комора, велика лоджія. Квартира сира, стан після забудовника.
Просмотров: 790
Пожаловаться  !
Обновлено: 03.05.2026
8 264 179 грн
(77 235 за м2)
188 000 $ (1 757 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Показать номер
(067) 35270...
Связаться с автором
Обновлено: 03.05.2026

Просмотренные
Тернополь, Наливайка С. вул., 14
Тернополь, Наливайка С. вул., 14
Ексклюзив без комісії для покупця! Пропонуємо Вашій увазі чудову квартиру в новобудові за адресою: вул. Наливайка С., район Новий Світ, Тернопіль. Це ідеальне місце для комфортного проживання та сімейного затиш...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
1/4
Общая
115.6 м2
Жилая
72.4 м2
Кухня
13.5 м2
6 373 968 грн
Обновлено: 03.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь
Тернополь
Продається простора квартира по вулиці Академіка Сергія Корольова. Розташована на високому першому поверсі, утеплений фасад. Квартира загальною площею 99.5 кв. м, з двома спальнями, великою вітальнею та кухнею...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
1/9
Общая
99 м2
Жилая
26 м2
Кухня
18 м2
3 780 422 грн
Обновлено: 03.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь, Енергетична вул.
Тернополь, Енергетична вул.
Пропонується на продаж простора квартира у новому та обжитому житловому комплексі Енергія. Квартира дворівнева, розташована на 7 та 8 поверхах. Загальна площа 100 кв.м, зручне планування, на першому рівні вели...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
7/12
Общая
100 м2
Жилая
28 м2
Кухня
39 м2
5 187 091 грн
Обновлено: 03.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь
Тернополь
Пропонується на продаж 3-кімнатна квартира по вул. Лозовецька. Квартира загальною площею 105 кв. м, дворівнева, верхній рівень мансардний. У квартирі зроблено якісний ремонт, облаштовано технікою та меблями. В...