Продам 2-комнатную квартиру
Тернополь, Мєшковського, 19
ID: 5284798
3 165 005 грн
(43 958 за м2)
Кол-во комнат
2
Этаж
7/10
Тип стен
кирпич
Общая площадь
72 м2
Жилая площадь
36 м2
Кухня площадь
11 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продається квартира в сучасній новобудові на Східному масиві. Будинок зведений за новітніми технологіями, що забезпечує високу енергоефективність, надійність та комфорт проживання. У квартирі встановлено теплу підлогу, а також енергозберігаючі вікна Rehau, які гарантують чудову теплоізоляцію та затишок у будь-яку пору року. Локація — одна з найкращих у районі. Поруч є парк, супермаркети, магазини, школи, садочки та громадський транспорт, що робить повсякденне життя максимально зручним. Вулиця жвава, має хороше транспортне сполучення та швидкий доступ до центру міста.
Обновлено: 03.05.2026
3 165 005 грн
(43 958 за м2)
72 000 $
(1 000 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Обновлено: 03.05.2026
Просмотренные
Продаж 2 кімнатної квартири у новобудові по вул.Білогірська. Будинок зданий, активно заселяється. У квартирі встановлено індивідуальне опалення, теплі підлоги, залито стяжки, частково поштукатурено стіни. Комфо...
10.05.2026
Комнат
2
Этаж:
3/11
Общая
75.2 м2
Жилая
41.2 м2
Кухня
10.5 м2
3 494 693 грн
Пропонується на продаж двокімнатна квартира на масиві Новий Світ. Квартира розташована на зручному 3 поверсі цегляного будинку.Зверху мансарда ,Квартира площею 70 кв.м, роздільне планування, є лоджія. Квартира ...
03.05.2026
Комнат
2
Этаж:
3/4
Общая
70 м2
Кухня
12 м2
3 099 067 грн
Пропонується на продаж квартира у новому та сучасному житловому комплексі Файне місто. Цегляний, утеплений будинок, цегляні перестінки. Квартира на 10 поверсі. Загальна площа 66,3 кв.м, гарне та зручне плануван...
03.05.2026
Комнат
2
Этаж:
10/10
Общая
66 м2
Кухня
14 м2
3 028 734 грн
Продається видова квартира у новому житловому комплексі Manhattan. Зданий будинок, квартира розташована на 8 поверсі. Загальна площа 65 кв.м, гарне та функціональне планування. Квартира сира, зроблено систему п...
03.05.2026
Комнат
2
Этаж:
8/16
Общая
63 м2
Жилая
47 м2
3 077 088 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев