Продам 4-комнатную квартиру
Тернополь
ID: 5284827
5 406 883 грн
(53 009 за м2)
Кол-во комнат
4
Этаж
3/3
Тип стен
кирпич
Общая площадь
102 м2
Жилая площадь
62 м2
Кухня площадь
14 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продається простора квартира у прицентральній частині міста, вулиця Шопена. Квартира розташована на 3 поверсі цегляного будинку. Індивідуальне опалення. Загальна площа 102,1 кв.м, житлова 62 кв.м, кухня - 14,8 кв.м. Квартира обладнана двома балконами, один засклений. Квартира у чудовому стані, зроблено гарний ремонт. У пішій доступності магазини, навчальні заклади, парк, центр міста.
Обновлено: 03.05.2026
5 406 883 грн
(53 009 за м2)
123 000 $
(1 206 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Обновлено: 03.05.2026
Просмотренные
Пропонується на продаж сучасна 3-кімнатна квартира у престижному житловому комплексі в прицентральній частині міста. Квартира розташована на 9 поверсі, має загальну площу 101 м.кв. та зручне роздільне плануванн...
03.05.2026
Комнат
4
Этаж:
9/11
Общая
101 м2
Жилая
52 м2
Кухня
16 м2
8 352 096 грн
Продається чотирикімнатна квартира в районі Кутківців. Квартира дворівнева, загальна площа 102 м.кв. Зроблено гарний євроремонт, наявні всі меблі і техніка. Індивідуальне опалення. Тихий спальний район....
03.05.2026
Комнат
4
Этаж:
4/5
Общая
102 м2
Кухня
10 м2
3 736 464 грн
Продається двохрівнева,4х кімнатна квартира.Загальна площа 109,78кв.м.Окремий вхід. Розташована на 1, 2 поверсі. Цегляний будинок. Два санвузли. Зроблено розводку опалення. Тепла підлога. Є всі лічильники. Буди...
03.05.2026
Комнат
4
Этаж:
1/8
Общая
110 м2
Жилая
67 м2
Кухня
13 м2
3 516 672 грн
Популярное на сайте