0

Продам 3-комнатную квартиру

Тернополь
ID: 5284878
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6

2 808 942 грн
(40 128 за м2)
Пропонується на продаж квартира на масиві Дружба. Квартира у новому будинку, розташована на 4 поверсі. Загальна площа 70 кв.м, є дві окремі кімнати, вітальня, кухня та просторий санвузол. Квартира у гарному стані, повністю готова для проживання. Розвинений район, в доступності магазини та супермаркети, зупинки громадського транспорту.
Просмотров: 825
Пожаловаться  !
Обновлено: 03.05.2026
2 808 942 грн
(40 128 за м2)
63 900 $ (913 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Показать номер
(067) 35270...
Связаться с автором
Обновлено: 03.05.2026

Просмотренные
Тернополь
Тернополь
Продаж просторої квартири у прицентральній частині Тернополя. Квартира трикімнатна, загальна площа 76 кв.м, три повноцінні кімнати. Квартира в хорошому житловому стані. Опалення індивідуальне. Гарний, тихий сп...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
1/3
Общая
75 м2
Жилая
45 м2
Кухня
13 м2
2 948 251 грн
Обновлено: 03.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь, Київська вул.
Тернополь, Київська вул.
Пропонується до продажу простора квартира у новому та вже обжитому житловому комплексі на БАМі. Загальна площа — 65 кв.м. Квартира має продумане планування: простора кухня-вітальня та три окремі кімнати, що заб...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
11/12
Общая
65 м2
Жилая
38 м2
Кухня
18 м2
3 758 443 грн
Обновлено: 03.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь, Оболоня вул.
Тернополь, Оболоня вул.
Продається 3х кімнатна квартира, звичайний жилий стан. Будинок панельний. Опалення центральне, додатково встановлено бойлер, вікна металопластикові. Хороша локація, поряд ринок, можливо також використовувати як...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
2/9
Общая
63 м2
Кухня
8 м2
2 659 483 грн
Обновлено: 03.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь
Тернополь
Пропонується на продаж квартира по вулиці Тролейбусна. Квартира розташована на зручному 2 поверсі. Загальна площа 75 кв.м, три окремі спальні, гардеробні та засклена лоджія. Квартира з завершиними ремонтними ро...
03.05.2026