Продам дом
Тернополь
ID: 5285152
3 956 256 грн
(21 979 за м2)
Этажность
1/3
Тип стен
кирпич
Общая площадь
180 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Дом
Участок:
3
Просторий чотири-кімнатний котедж загальною площею 180м.кв. 1-поверх коридор 13.77, гараж 29, 54 з гаражними ворота секційного типу, кладовка 12.25, санвузол 6.21. Вапняно- цементна штукатурка, монолітні сходи на другий поверх.Висота стін 2, 70м 2-поверх коридор 4.74, кухня ідальння 54.58 з димоходом під камін , та з виходом на літню терасу.Вапняно- цементна штукатурка, монолітні сходи на третій поверх.Висота стін 2.70 3-поверх коридор 6.89, санвузол 4.84, кімната 15.73, кімната 12, 92, кімната 12.92, великий балкон на дві кімнати, чорнова стеля. Облаштована прибудинкова територія: -Вкладена бруківка, з переду будинку. -Вимурувана огорожа. -Підведені інженерні мережі(світло, газ, вода)оформлена проетна документація Зброблені декоративні фасадно -оздоблюванні роботи: -утеплення пінопластом 100мм -уздоблено фарбами європейського виробника Gren Plast Стіни-з висоякісноі цегли виробництва м.Чернівці Фундамент -блочний, з бетоними подушками та армопоясом звязані з арматури Перекриття-залізобетоні плити Дах металопрофіль німецького виробництва Arcelor Mittal товщиною 0.5 мм Вхідні двері броньовані металеві з полімерною накладкою з двох сторін Гаражні ворота фірми Krispol Base(виробництва Польща) Вікна-профільна система Epsilon Optima монтажною глибиною 70мм, 6 повітряних камер, з двохкамерним енергозберігаючим склопакетом 44мм із зовні з сонцезахисним склом Clima Guard Solar, а з внутрішньоі сторони теплозберігаюче скло. Земельна ділянка 2, 7сотих під забудову, окремий акт права власності