Продам дом
Тернополь
ID: 5285158
5 275 008 грн
(15 985 за м2)
Этажность
1/3
Тип стен
кирпич
Общая площадь
330 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Дом
Участок:
5
Продається просторий двоповерховий будинок у Тернополі, в районі Канада. Загальна площа будинку складає 330 м.кв, а ділянка має площу 4 сотки. Ця нерухомість стане чудовим вибором для великої родини, яка шукає комфорт, простір та затишок. Будинок на стадії ремонту: вже виконано розводку під електрику та опалення, що дає можливість втілити ваші власні ідеї для облаштування інтерєру. Просторі кімнати, велика ділянка для саду чи зони відпочинку – все це створює неповторну атмосферу для життя. Якщо ви хочете знайти ідеальний простір для своєї родини, цей будинок стане чудовим варіантом. Звертайтесь за додатковою інформацією та записуйтесь на перегляд!
Обновлено: 03.05.2026
5 275 008 грн
(15 985 за м2)
120 000 $
(364 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Обновлено: 03.05.2026
Просмотренные
Продається котедж, загальна площа 168 метрів. Встановлено індивідуальне опалення, підігрів підлоги на першому поверсі та у санвузлах. Розводка електрики. Стіни підготовлені під чистове фарбування. У вартість в...
03.05.2026
Этажность:
1
Общая
168 м2
Участок
2
5 099 174 грн
Продається сучасний будинок в Тернополі, р-н Кутківці. Будинок цегляний, іікна енергозберігаючі Perfect energy w 5-ти камерні з подвійним склопакетом, повністю у кольорі, ззовні з напиленням, що додає дзеркальн...
03.05.2026
Этажность:
1
Общая
175 м2
Участок
6
6 813 552 грн
Пропонується на продаж таунхаус у сучасному котеджному містечку в районі Кутківців. Таунхаус загальною площею 277 кв.м, на цокольному поверсі розміщується тренажерний зал та пральна кімната, на першому гараж, ...
03.05.2026
Этажность:
1
Общая
277 м2
Участок
3
12 176 477 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев