Продам дом
, Тутовка
ID: 5285300
2 374 348 грн
(9 239 за м2)
Этажность
1/1
Тип стен
кирпич
Общая площадь
257 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Дом
Участок:
24
Продається просторий будинок на центральній вулиці с. Великі Гаї. Велика земельна ділянка 24 сотих. Будинок площею 257 м.кв., повноцінний перший поверх та мансардний другий. Будинок збудовано на початку 2000-х років, потребує ремонту. Проведено газ, воду, світло. На прибудинковій території є надвірні споруди та молодий фруктовий сад. Поруч є школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту.
Обновлено: 03.05.2026
2 374 348 грн
(9 239 за м2)
54 000 $
(210 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Обновлено: 03.05.2026
Просмотренные
Пропонується на продаж будинок у передмісті Тернополя, с.Гаї Шевченківські. Будинок одноповерховий, сучасна забудова. Повноцінний поверх 130 кв.м, під усім будинком просторий підвал , який можна використовувати...
03.05.2026
Этажность:
1
Общая
260 м2
Участок
7
4 396 940 грн
Продається просторий дуплекс у Смиківцях. Будинок площею 260 кв.м, великий підвал, два повноцінні поверхи та мансарда. Цегляна забудова, фасад утеплений. Будинок сирий, поштукатурені стіни та підведені всі ком...
03.05.2026
Этажность:
1
Общая
260 м2
Участок
8
4 396 940 грн
Ексклюзив, без комісії для покупця! Пропонується до продажу просторий, окремо розташований будинок у мальовничому селі Біла. Добротний цегляний будинок з повноцінними двома поверхами та функціональним цоколем...
03.05.2026
Этажность:
1
Общая
253 м2
Участок
11
6 111 747 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев