Продам здание
Тернополь
ID: 5285665
9 187 306 грн
(40 652 за м2)
Этажность
1/3
Тип стен
кирпич
Общая площадь
226 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Здание
Продається комерційне приміщення вільного призначення в центрі міста. Приміщення розташоване на першому та другому поверсі з окремим входом. Загальна площа 226 м #178;. Вісім окремих кабінетів, є санвузол. Індивідуальне опалення. Приміщення в хорошому стані, готове до використання. Ідеальне для офісу, медичного закладу, салону краси, магазину чи іншого бізнесу. Зручне місцезнаходження, висока прохідність, поблизу транспортні зупинки та інші обєкти інфраструктури.
Обновлено: 03.05.2026
9 187 306 грн
(40 652 за м2)
209 000 $
(925 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Обновлено: 03.05.2026
Просмотренные
#127869; Привабливе приміщення для вашого ресторанного бізнесу в самому серці Тернополя! #128205; Адреса: Вул. Йосипа Сліпого, Тернопіль #128208; Площа: 234 м2, розташоване на першому поверсі, з окремим вхо...
03.05.2026
Этаж:
1/7
Общая
234 м2
18 286 694 грн
Пропонується на продаж приміщення з орендарями. Орендарі сплачують регулярно хорошу орендну плату. В приміщені заведено усі необхідні комунікації. Зручне місце розташування, велика прохідність людей. Чудова ін...
03.05.2026
Этаж:
1/5
Общая
50 м2
3 736 464 грн
#128293; Комерція, яка реально заробляє — вул. Чернівецька! Пропонується до продажу комерційне приміщення з окремим входом на першому поверсі. #128208; Площа — 180 м #178; #127970; 1 поверх з 7 #128682; Окре...
03.05.2026
Этаж:
1/7
Общая
180 м2
5 516 779 грн
Продається приміщення вільного призначення колишнього більярдного залу. Масив Східний, бульвар Данила Галицького. Приміщення потребує капітального ремонту. Площа приміщення 167,5 кв.м. - це частина від великого...
03.05.2026
Этаж:
1/10
Общая
167 м2
2 048 461 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев