Продам 4-комнатную квартиру
Кременчуг
ID: 5323906
1 722 205 грн
(28 233 за м2)
Кол-во комнат
4
Этаж
3/5
Тип стен
кирпич
Общая площадь
61 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продам 4- х кімнатну квартиру по проспекту Свободи, в районі ДК Краз, МакДональдз. Загальна площа 61, 4 кв.м. цегляний будинок, 3-й поверх. Квартира світла, тепла, чиста, недавній ремонт, підвісна стеля, труби замінені на нержавіючі, лічильники, бойлер, холодильник, пральна машина, кондиціонер, інтернет, Wi-Fi, з необхідними меблями для життя. Можна одразу заселятись. Дуже вдале розміщення будинку поруч зупинки громадського транспорту, магазини, дит.садок, медичні установи (стоматологія, заклад сімейних лікарів та інші).
Обновлено: 11.05.2026
1 722 205 грн
(28 233 за м2)
39 000 $
(639 за м2)
Анастасія
посредник
Обновлено: 11.05.2026
Просмотренные
Продам свою 4-х комнатную квартиру в кирпичном доме. Централизованное отопление, сан. узел раздельный, мu002Fпл. трубы, новые МПО. Окна во двор, светлая квартира. Круглый год своя горячая вода. Хоз. помещения: ...
11.05.2026
Комнат
4
Этаж:
2/2
Общая
59 м2
Кухня
6 м2
1 042 155 грн
4 кімн. кв., 61 кв. м, 3/5, р-н Миру, Кременчук, під ремонт, Квартира 4-х кімнатна - зробіть ремонт під свій смак і якість! Поряд дві шкіли (№28 і №30) і дитячих садків (біля двору №78) та № 76. Зовсім поряд Па...
11.05.2026
Комнат
4
Этаж:
3/5
Общая
61 м2
Кухня
5 м2
1 523 489 грн
Продам 4-х кімнатну квартиру - 2 поверх 5-ти поверхового цегляного будинку (ОСББ). Зупинка -ВОДОКАНАЛ. Загальна площа - 63 м кв Кухня - 6 м кв Санвузол -роздільний Опалення - централізоване Планування: 3 окремі...
11.05.2026
Комнат
4
Этаж:
2/5
Общая
63 м2
Кухня
6 м2
2 340 432 грн
Продається 4-кімнатна квартира з ремонтом в найкращому місці - нагірній частині. Знаходиться квартира на 2 поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку. Квартира в гарному стані, затишна та тепла. Планування - 3 ...
11.05.2026
Комнат
4
Этаж:
2/5
Общая
63 м2
Кухня
6 м2
2 605 387 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев