Продам 2-комнатную квартиру
Кременчуг, Ігоря Сердюка, 19
ID: 5323957
5 387 410 грн
(63 381 за м2)
Кол-во комнат
2
Этаж
3/9
Тип стен
кирпич
Общая площадь
85 м2
Кухня площадь
18 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Пропонується на продаж 2-кімн.кв. 85.9 кв.м на третьому поверсі, автономне опалення, євроремонт, меблі та побутова техніка. Додатково оплачуються послуги агенції 4%
Обновлено: 11.05.2026
5 387 410 грн
(63 381 за м2)
122 000 $
(1 435 за м2)
Олена
посредник
Обновлено: 11.05.2026
Просмотренные
Продам квартиру в новобудові з ремонтом березень 2026 року!!!.Квартира в новобудові з щойно закінченим ремонтом , висота стелі 3 метра, облаштована меблями та вбудованої технікою, квартира складається з двох пр...
11.05.2026
Комнат
2
Этаж:
7/13
Общая
82 м2
Кухня
25 м2
5 793 674 грн
Дизайнерский эксклюзивный ремонт Два сан узла Джакузи Смотрите фото Никто не проживал 88 м2 9/9. Вид обєкта: Новобудова;Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;Назва ЖК: А Маслова;Рік введення в експлуатацію: 2 ...
11.05.2026
Комнат
2
Этаж:
9/9
Общая
88 м2
Кухня
14 м2
6 623 865 грн
2-кімн. кв на Автокразовькому бульварі 87 кв. м..Продам 2 кімн кв покращеного планування , 87 кв.м. . Велика кухня-вітальня , 2 окремі кімнати, в спальні- гардеробна , великий утеплений балкон . Виконан якісний...
11.05.2026
Комнат
2
Этаж:
4/9
Общая
87 м2
Кухня
25 м2
3 488 569 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев