Продам дом
Кременчуг
ID: 5324240
3 048 170 грн
(38 102 за м2)
Этажность
1/1
Тип стен
кирпич
Общая площадь
80 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Дом
Участок:
6
Кременчук, Автозаводський, вул. Сергія Кульчицького (Карбишева), 26, Продається цегляний будинок площею 84 м? на приватизованій ділянці 6 соток у межах міста. Складається з трьох кімнат, великої зали понад 20 м? і двох спалень, кухні , одного санвузла з ванною, веранди та кладової. Будинок утеплений пінопластом, дах мінеральною ватою. Підлога дерево/плитка, у ванній і спальні тепла підлога. Встановлені регульовані батареї, двоконтурний газовий котел, бойлер, вода заведена в дім із власної скважини, велика вигрібна яма, сепсис. Для комфорту та затишку каміно-піч, якою можна як обігрівати дім, так і готувати їжу. Є утеплена літня кухня з погребом, гараж на одну машину та навіс на дві. На подвірї молодий сад, зона для барбекю, загорожа для дров, вуличний туалет, стаціонарна сушарка для білизни. Дуже вигідне розташування всього 40 метрів до зупинки «Козацька» та магазину «МаркетОпт», поруч супермаркети, школа, дитячий садок, амбулаторія, фітнес-клуб «Спорт Лайф» та вся інфраструктура. Чудовий варіант для тих, хто шукає спокій, простір і зручність у межах міста. Запрошуємо на перегляд!
Обновлено: 11.05.2026
3 048 170 грн
(38 102 за м2)
69 027 $
(863 за м2)
Олена
посредник
Обновлено: 11.05.2026
Просмотренные
Продам квартиру , будинок (дом). Продам квартиру в районі ЦРБ, загальна площа 75 кв.м., опалення автономне газове (з можливістю твердопаливного), світло не вимикають зовсім. Квартира під ремонт, є гараж, сарай ...
11.05.2026
Этажность:
1
Общая
75 м2
684 466 грн
Кременчук, Автозаводський, пров. Індустріальний, Продається затишний , просторий будинок на Петрівці.Індивідуальне газове опалення(двухконтурний котел).Встановлений кондиціонер.Свердловина з насосною станцією.Г...
11.05.2026
Этажность:
1
Общая
79 м2
Участок
7
3 311 933 грн
Кременчук, Крюків, Продається будинок у Крюкові. В житловому стані. Площа 70 кв. м, три кімнати, кухня, санвузол сумісний. Гараж з бетонних блоків, високий, з окремим вїздом можна обладнати під автомайстерню. Б...
11.05.2026
Этажность:
1
Общая
70 м2
Участок
8
1 545 569 грн
Кременчук, Крюків, вул. Олександріївська, , Продам затишний будинок в Крюкові Повністю придатний для комфортного проживання , велика світла кухня після косметичного ремонту , три кімнати , туалет і ванна в буд...
11.05.2026
Этажность:
1
Общая
70 м2
Участок
8
1 766 364 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев