0

Продам дом

Кременчуг
ID: 5326131
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15

3 576 887 грн
(26 693 за м2)
Продам будинок 134 м.кв з УКРИТТЯМ Кременчук. Продам домоволодіння 134м.кв (без цоколя), яке містить: - двохвоверховий котедж, Житловий будинок зданий в експлуатацію в 1996 році і складається із чотирьох житлових кімнат, кухні і двох санвузлів (по одному на поверсі), ванна кімната. Матеріали забудови: стіни сілікатна цегла, всі перекриття, включно з дахом -залізобетонні плити (на сараї і гаражі теж), фундамент - суцільні фундаменті блоки Будівля має додатково нежитловий цокольний поверх,який складається із трьох підсобних приміщень і котельні. Можна використовувати як повноцінне укриття, де дуже тепло. Опалення: газовий і твердопаливний котел Гаряча вода - газова колонка Водопостачання-міськводоканал Каналізація- двох конструктивна вигрібна яма. Площа приватизованої ділянки 6 соток Сарай-капітальне будівництво:стіни-цегла,перекриття -залізобетонні плити,газифікований згідно проекту.За бажанням власника можна облаштувати ще одне житлове Приміщення площею 30 кВ.м. Кількість кімнат: 4; Тип будинку: Будинок; Рік побудови u002F здачі: 1990 - 2000; Cанвузол: 2 і більше; Опалення: Індивідуальне газове;
Просмотров: 445
Пожаловаться  !
Обновлено: 11.05.2026
3 576 887 грн
(26 693 за м2)
81 000 $ (604 за м2)
Олена
посредник
Показать номер
(067) 983-95...
Связаться с автором
Обновлено: 11.05.2026

Просмотренные
Кременчуг
Кременчуг
Продаж будинку вул Трусова 3-тя лікарня. До Вашої уваги пропонується на продаж 2х поверховий будинок в нагірній частині міста (вул. Трусова). Загальна площа будинку - 134 кв.м + 2х поверховий гараж. Будинок поб...
11.05.2026
Этажность:
1
Общая
134 м2
Участок
6
8 566 865 грн
Обновлено: 11.05.2026
Смотреть обьявление
Кременчуг
Кременчуг
Будинок в центрі Кременчука 140 м.кв, на дві автономні половини з усіма комунальними зручностями (централізовано) в районі центрального ринка, поряд з ДЮСШ № 1. В кожній половині 3 кімнати, кухня, вана кімната ...
11.05.2026
Этажность:
1
Общая
140 м2
Участок
8
7 065 456 грн
Обновлено: 11.05.2026
Смотреть обьявление