0

Продам 3-комнатную квартиру

Киев, р-н Дарницкий, Драгоманова, 1к
ID: 5326287
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5

3 912 164 грн
(39 920 за м2)
ППродаж видової 3-кім. квартири на Позняках, вул. Драгоманова 1к, розташовану на 15 поверсі 19 поверхового будинку. 98 кв.м. /47 + 13,5 кв.м. кімнати/кухня 12 кв.м. Квартира дуже простора та тепла , загальна площа 98 м2, проект будинку АППС -люкс(Керамзитобетон ), гарне планування, всі кімнати роздільні, просторий хол(13,5 кв.м.) - слугує як загальна кімната-вітальня для відпочинку, тобто як четверта кімната з диваном , телевізором, столиком і т.д. Квартира в гарному житловому стані , укомплектована всією побутовою технікой , кондиціонери в кожній кімнаті, 2 ТВ, 2 окремих с/в . Меблі та техніка лишаються(окрім двух не великих телевзорів) Квартира двостороння, з гарним краєвидом- будинок розташований на озері СОНЯЧНЕ з набережною зоною, пляжами, рибалко . Поручь ресторани Dellini, Хата Рибака, Штандарт та інші, ТЦ АШАН Rive Gauche , АТБ , багаторівневий паркінг. Дуже гарна інфраструктура, зручна транспортна розв #700;язка, близькість до шкіл , садочків, салонів , аптек, кав #700;ярень та ін., все поручь. Метро Позняки та Харківька 10 хв. транспортом, зупинка поручь. Чудова квартира для родини з дітьми , в якій у кожного буде власна кімната та простір!
Просмотров: 410
Пожаловаться  !
Обновлено: 22.04.2026
3 912 164 грн
(39 920 за м2)
89 000 $ (908 за м2)
Олександр
посредник
Показать номер
(067) 47331...
Связаться с автором
Обновлено: 22.04.2026

Просмотренные
Киев, Олени Пчілки вул., 2б
Киев, Олени Пчілки вул., 2б
Пропонуємо на продаж 1/2 чудової 3-кімнатної квартири в Києві!. Розташування: Дарницький район, вул. Олени Пчілки 2б Ціна: 50,000 $ (за половину без комісії та зайвих податків). Загальна площа: всієї квартири 9...
13.05.2026
Комнат
3
Этаж:
14/22
Общая
97 м2
Жилая
53 м2
Кухня
11 м2
1 758 276 грн
Создано : 13.05.2026
Смотреть обьявление
Киев, Пчилки Елены ул., 2
Киев, Пчилки Елены ул., 2
Продаётся трёхкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Пчилки Елены, 2, метро Позняки...
01.05.2026
Комнат
3
Этаж:
2/25
Общая
98 м2
Жилая
49 м2
Кухня
14 м2
5 802 311 грн
Создано : 01.05.2026
Смотреть обьявление
Киев, р-н Дарницкий, Петра Григоренка, 24
Киев, р-н Дарницкий, Петра Григоренка, 24
Трикімнатна квартира метро Позняки. Адреса - проспект Петра Григоренка 24. Квартира розташована на 15 поверсі. Загальна площа - 101, 9 кв.м. Планування: кухня-вітальня - 33, 7 кв.м., дві окремі спальні, санвузо...
22.04.2026
Комнат
3
Этаж:
15/16
Общая
101 м2
Жилая
51 м2
Кухня
12 м2
4 131 949 грн
Обновлено: 22.04.2026
Смотреть обьявление
Киев, р-н Дарницкий, Григоренко, 28А
Киев, р-н Дарницкий, Григоренко, 28А
Продаж 3-кімнатної квартири за адресою м.Київ, пр-т Григоренко 28А, метро Позняки 10 хвилин пішки. Квартира з ремонтом, дуже затишна та простора. На стінах шпалери, на підлозі якісний ламінат та плитка. Гарний ...
22.04.2026