0

Продам 2-комнатную квартиру

Киев, р-н Дарницкий, Драгоманова, 2Б
ID: 5326303
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18

4 175 906 грн
(83 518 за м2)
Продаж прекрасної двокімнатної квартири у новобудові з панорамними вікнами та дизайнерським ремонтом чекає на свого нового власника! Кожен куточок квартири пропозиціонує максимум комфорту та елегантності. Ця квартира обладнана найсучаснішою побутовою технікою, що робить ваше щоденне життя більш зручним та ефективним. Загальна площа квартири 50 кв. м, з житловою площею 31 кв. м. Зокрема це, окрема спальня (11 кв. м ), простора кухня-вітальня (20 кв. м.), санвузол та засклена лоджія. Світла та простора, з гарною шумоізоляцією. Кожен куток квартири пропозиціонує максимум комфорту та елегантності. Ця квартира обладнана найсучаснішою побутовою технікою, що робить ваше щоденне життя більш зручним та ефективним. Встановлені лічильники на воду, тепло та електрику. У квартирі ніхто не проживав. Документи готові до продажу, набуття власності більше 3-х років тому. Поруч розвинена інфраструктура, садочок, школа, парк, гіпермаркет Ашан, великий двір. Поруч багато ресторанів та кафе, озеро та м. Позняки.
Просмотров: 399
Пожаловаться  !
Обновлено: 22.04.2026
4 175 906 грн
(83 518 за м2)
95 000 $ (1 900 за м2)
Олександр
посредник
Показать номер
(067) 47331...
Связаться с автором
Обновлено: 22.04.2026

Просмотренные
Киев, Харьковское шоссе, 154
Киев, Харьковское шоссе, 154
Пропонується до продажу затишна та тепла квартира з зручним розташуванням і розвиненою інфраструктурою. 2-кімнатна квартира, Дарницький район, Харківський масив, вул. Харківське шосе, 154А. Ціна 57000 у.о. ...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
4/16
Общая
54 м2
Жилая
30 м2
Кухня
8 м2
2 505 543 грн
Обновлено: 22.04.2026
Смотреть обьявление
Киев, р-н Дарницкий, Юрія Литвинського вул. (Російська),, 58
Продається комфортна двокімнатна квартира у цегляному будинку (сталінці). У квартирі зроблено косметичний ремонт! Все, що ви бачите на фото - лишається. Помешкання повністю мебльоване та обладнане усією необхід...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
2/2
Общая
52.4 м2
Жилая
30.2 м2
Кухня
8 м2
1 978 061 грн
Обновлено: 22.04.2026
Смотреть обьявление
Киев, р-н Дарницкий, Петра Григоренка, 25
Киев, р-н Дарницкий, Петра Григоренка, 25
Продається квартира....
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
5/16
Общая
52 м2
Жилая
29 м2
Кухня
9 м2
2 549 061 грн
Обновлено: 22.04.2026
Смотреть обьявление
Киев, р-н Дарницкий, Тростянецька, 6
Киев, р-н Дарницкий, Тростянецька, 6
КВАРТИРА: Будинок 96 Серія. Чистий підїзд. Квартира розташована на 8/10 поверсі. Площа 50.630.47.7 м.кв. кімнати та санвузол роздільні, лоджия засклена. В одній кімнаті та кухні вікна металопластикові, у меншій...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
8/10
Общая
50 м2
Кухня
7 м2
2 725 328 грн
Обновлено: 22.04.2026
Смотреть обьявление