Продам 2-комнатную квартиру
Киев, р-н Дарницкий, Зарічна, 1
ID: 5326357
4 175 906 грн
(65 249 за м2)
Кол-во комнат
2
Этаж
24/26
Тип стен
кирпич
Общая площадь
64 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Чудовий ЖК ЗАРІЧНИЙ. Будинок 8. Квартира 64, 4 кв.м. 9 поверх. Здача 1й квартал 2025 року. Зараз йдуть оздоблювальні роботи вхідної групи та навколо будинку. Планування 8Е. Найкраще планування двокімнатної квартири. Вікна виходять на Дніпро а не на сусідні будинки. Планування найближче до води, середній комфортний поверх. На поверсі всього 3 квартири. Якість будівництва на найвищому рівні. Червона керамічна цегла. Вхідні двері гарної якості , заміни не потребуватимуть. На підлозі ідеально рівна стяжка. В спальні вже є зона під гардеробну кімнату. В комплексі працює дитячий садок. Гарна інфраструктура поряд, магазини, кафе, салони краси. Під даним будинком є дворівневий паркінг. Сусідній будинок завершено та введення в експлуатацію. Переуступка Фото в оголошенні - візуалізація дизайн проекту.
Обновлено: 22.04.2026
4 175 906 грн
(65 249 за м2)
95 000 $
(1 484 за м2)
Олександр
посредник
Обновлено: 22.04.2026
Просмотренные
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Драгоманова, 14, метро Позняки Продам 2-х кімнатну квартиру 69 м2 за адресою- Драгоманова, 14 Будинок 2000 року(панельний). Кімнати окремі, квартира вихо...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
4/16
Общая
66 м2
Жилая
31 м2
Кухня
13 м2
3 033 026 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ревуцкого, 40Б, метро Харьковская, ЖК Лебединый (сдан)...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
11/25
Общая
62 м2
Жилая
28 м2
Кухня
17 м2
3 252 811 грн
Пропонується до продажу затишна та тепла квартира з зручним розташуванням і розвиненою інфраструктурою. 2-кімнатна квартира, Дарницький район, Харківський масив, вул. Харківське шосе, 154А. Ціна 57000 у.о. ...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
4/16
Общая
54 м2
Жилая
30 м2
Кухня
8 м2
2 505 543 грн
Опис Простора 2-кімнатна квартира в Дарницькому районі, вул. Вишняківська,буд.3 Ціна 67500$ - Загальна площа: 67.8 кв.м, -Житлова 29.4 кв.м - Площа кухні 11.6 кв.м - Поверх: 12/18 - Розташування: 10 хвилин піш...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
12/18
Общая
65 м2
Кухня
10 м2
2 967 091 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев