0

Продам 1-комнатную квартиру

Киев, р-н Дарницкий, Осокорська, 2а
ID: 5326363
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18

3 846 229 грн
(116 552 за м2)
Продається чудова 1к квартира-студіо У ЖК «Зарічний», вул. Осокорська, 2а. Стильна, сучасна з авторським дизайном квартира-студія, 3/24эт, загальна площа 33 м2. Ексклюзивний дизайн, продумана кожна деталь інтерєру, якісний ремонт, комбіноване освітлення, кухня з вбудованою піччю та варильною поверхнею Hansa, кондиціонер LG, велика шафа холодильник Ariston, SMART TV Samsung 50” і зручний диван - кровать. Панорамні вікна квартири та балкон. У с/вузлі душова кабіна Ravak, пральна машина LG, бойлер Gorenje на 50л. Радіатори з регуляторами, є лічильники тепла, води та електрики. Ліфти спускаються у паркінг, у парадному воєнізована охорона та відеоспостереження по периметру. Упорядкована прибудинкова територія, підземний та гостьовий паркінги, дитячий садок, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячі та спортивні майданчики з тренажерами, кафе, бари, магазини, відділення Приват Банку, хімчистка, салони краси, турагентство та багато іншого. До пляжу на р. Дніпро 3 хв. Поруч супермаркет NOVUS, поряд ТРЦ River Mall, ТЦ Аркадія, ТЦ Appetite, Агромат, фітнес клуб Sport Life. Найближчим часом на території ЖК буде своя прогулянкова набережна, великий сучасний ТРЦ, кінотеатр, спорткомплекс, лікарня, ресторани, яхтклуб, свій піщаний пляж. За 5 хвилин пішки метро Славутич, до центру Києва 20 хвилин на машині.
Просмотров: 424
Пожаловаться  !
Обновлено: 22.04.2026
3 846 229 грн
(116 552 за м2)
87 500 $ (2 652 за м2)
Олександр
посредник
Показать номер
(067) 47331...
Связаться с автором
Обновлено: 22.04.2026

Просмотренные
Киев, Русовой Софьи ул., 7
Киев, Русовой Софьи ул., 7
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Русовой Софьи, 7, метро Осокорки, ЖК Патриотика (строится)...
06.05.2026
Комнат
1
Этаж:
7/25
Общая
38 м2
Жилая
20 м2
Кухня
9 м2
3 428 638 грн
Создано : 06.05.2026
Смотреть обьявление
Киев, Светлая ул., 3
Киев, Светлая ул., 3
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Светлая, 3д, метро Бориспольская, ЖК Восточные Врата (проблемный)...
06.05.2026
Комнат
1
Этаж:
3/20
Общая
37 м2
Жилая
18 м2
Кухня
9 м2
2 989 069 грн
Создано : 06.05.2026
Смотреть обьявление
Киев, Каменская (Днепродзержинская) ул., 128
Киев, Каменская (Днепродзержинская) ул., 128
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Каменская (Днепродзержинская), 128, метро Вырлица, ЖК Метрополия Дарница (сдан)Продаж сучасної 1-кімнатної квартири з ремонтом у Дарницькому районі, ЖК ...
06.05.2026
Комнат
1
Этаж:
22/26
Общая
40 м2
Жилая
15 м2
Кухня
12 м2
3 736 337 грн
Создано : 06.05.2026
Смотреть обьявление
Киев, Ревуцкого ул., 40
Киев, Ревуцкого ул., 40
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ревуцкого, 40Б, метро Харьковская, ЖК Лебединый (сдан)Продам 1 кімнатну. Квартира має хороше плануваня.н Стан-після будівельників.З вікон відкривається в...
24.04.2026
Комнат
1
Этаж:
16/25
Общая
42 м2
Жилая
15 м2
Кухня
10 м2
2 725 328 грн
Создано : 24.04.2026