0

Продам 2-комнатную квартиру

Киев, р-н Дарницкий, Кібальчича, 15
ID: 5326382
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14

2 197 845 грн
(47 779 за м2)
Продаю теплу та чисту квартиру. Зручне розташування будинку. Броньовані двері на поверху, 2 броньовані двері в квартиру. Рядом вся інфраструктура. Поруч дитячій садок, школа, розважальні та торгівельні центри, зупинка трамвая та міського транспорту , ринок, озера, парк. Стан будинку і підїзду хороший. Роздільні кімнати. Підлога паркет Внутрішнє оздоблення: шпалери кахель Санвузол роздільний. У підїзді є домофон, пасажирський та вантажний ліфти. Парк Аврора , Лисопарк Березка , Деснянский парк , озеро Радужное
Просмотров: 378
Пожаловаться  !
Обновлено: 22.04.2026
2 197 845 грн
(47 779 за м2)
50 000 $ (1 087 за м2)
Олександр
посредник
Показать номер
(067) 47331...
Связаться с автором
Обновлено: 22.04.2026

Просмотренные
Киев, Харьковское шоссе, 154
Киев, Харьковское шоссе, 154
Пропонується до продажу затишна та тепла квартира з зручним розташуванням і розвиненою інфраструктурою. 2-кімнатна квартира, Дарницький район, Харківський масив, вул. Харківське шосе, 154А. Ціна 57000 у.о. ...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
4/16
Общая
54 м2
Жилая
30 м2
Кухня
8 м2
2 505 543 грн
Обновлено: 22.04.2026
Смотреть обьявление
Киев, р-н Дарницкий, Юрія Литвинського вул. (Російська),, 58
Продається комфортна двокімнатна квартира у цегляному будинку (сталінці). У квартирі зроблено косметичний ремонт! Все, що ви бачите на фото - лишається. Помешкання повністю мебльоване та обладнане усією необхід...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
2/2
Общая
52.4 м2
Жилая
30.2 м2
Кухня
8 м2
1 978 061 грн
Обновлено: 22.04.2026
Смотреть обьявление
Киев, р-н Дарницкий, Петра Григоренка, 25
Киев, р-н Дарницкий, Петра Григоренка, 25
Продається квартира....
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
5/16
Общая
52 м2
Жилая
29 м2
Кухня
9 м2
2 549 061 грн
Обновлено: 22.04.2026
Смотреть обьявление
Киев, р-н Дарницкий, Тростянецька, 6
Киев, р-н Дарницкий, Тростянецька, 6
КВАРТИРА: Будинок 96 Серія. Чистий підїзд. Квартира розташована на 8/10 поверсі. Площа 50.630.47.7 м.кв. кімнати та санвузол роздільні, лоджия засклена. В одній кімнаті та кухні вікна металопластикові, у меншій...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
8/10
Общая
50 м2
Кухня
7 м2
2 725 328 грн
Обновлено: 22.04.2026
Смотреть обьявление