Продам 1-комнатную квартиру
Киев, р-н Днепровский, Сивашська, 12/2
ID: 5326424
2 197 845 грн
(59 401 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
7/25
Тип стен
кирпич
Общая площадь
37 м2
Кухня площадь
9 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Квартира ідеально підходить для переїзду відразу або для здачі в оренду. Продаю чудову однокімнатну квартиру з затишним та світлим ремонтом за адресою вул. Сивашська 12/2 (Дніпровський район). Квартира знаходиться на 7 поверсі. Балкон засклений. У ванній кімнаті підлога з підігрівом. В будинку є три ліфта. Під будинком є паркувальні місця. Правління будинку закупає генератор для опалення і води під час відключень. Квартира повністю мебльована та зі своєю побутовою технікою: бойлер, кондиціонер, телевізор, пральна машина, холодильник, плита, витяжка, чайник, мікрохвильова, праска та міксер. Є wi-fi. Спальних місць - 2 (розкладний диван). Є подушки та ковдра. Ціна - 50.000$ (можливий торг)
Обновлено: 22.04.2026
2 197 845 грн
(59 401 за м2)
50 000 $
(1 351 за м2)
Олександр
посредник
Обновлено: 22.04.2026
Просмотренные
Продається квартира на Русанівській Набережній,піша доступність до метро Лівобережна - 10 хвилин . Під домом зупинка тролейбуса ( 2 зупинки до метро) У будинку є ліфт, працює аптека, спуск до набережної - 3 хви...
22.04.2026
Комнат
1
Этаж:
6/16
Общая
43 м2
Кухня
12 м2
3 086 253 грн
Русанівка, Лівобережна. Продається 1-кімн. квартира на Русанівці (+ з окремою гардеробною кімнатою). Планування чеського типу з еркером. Комфортний, актуальний 2-ий поверх, плита газова! ст. М Лівобережна - 10 ...
22.04.2026
Комнат
1
Этаж:
2/9
Общая
35 м2
Кухня
7 м2
2 109 843 грн
Можливий продаж за держ. програмами, власник в Україні, ніхто не зареєстрований. Податки по 1%. Зовнішня стіна утеплена. Двері на балкон – металопластик, решта – деревяні рами. Комунікації включають асфальтован...
22.04.2026
Комнат
1
Этаж:
8/9
Общая
31.3 м2
Жилая
11.4 м2
Кухня
5 м2
1 318 707 грн
Продаж 1-кімн. квартири, Київ Днїпровський район, Петра Вершигори вул., 7, 6/9-поверх., 28/10/2, Світла, дуже тепла та комфортна кімната в гуртожитку сімейного типу, кімната функціонально зонована на кухню, роб...
22.04.2026
Комнат
1
Этаж:
6/9
Общая
28 м2
Кухня
2 м2
791 224 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев