Продам 2-комнатную квартиру
Киев, р-н Дарницкий, Срібнокільська, 1
ID: 5326434
5 955 676 грн
(68 456 за м2)
Кол-во комнат
2
Этаж
4/36
Тип стен
кирпич
Общая площадь
87 м2
Жилая площадь
55 м2
Кухня площадь
17 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продам 2к квартиру 88 м2, ЖК Корона. Вікна у затишний двір. Зручне місце розташування, 5 хв від м Позняки, поруч торгівельні центри Аладін, Сільпо.
Обновлено: 22.04.2026
5 955 676 грн
(68 456 за м2)
135 489 $
(1 557 за м2)
Олександр
посредник
Обновлено: 22.04.2026
Просмотренные
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Гмыри Бориса, 9в, метро Позняки...
06.05.2026
Комнат
2
Этаж:
10/14
Общая
82 м2
Жилая
44 м2
Кухня
17 м2
4 307 776 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Харченко Евгения, 47Б, метро Бориспольскаяродається сучасна 2-кімнатна квартира площею 80 м з балконом та кухнею-студією в тихому районі, де все поруч ...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
4/20
Общая
80 м2
Жилая
40 м2
Кухня
20 м2
3 736 337 грн
Продам 2-кімнатну квартиру за адресою Григоренка Петра просп. 33/44! Супер локація, метро Позняки в пішій доступності, поруч парк, та вся необхідна інфраструктура. Цегляний будинок 1998 року побудови, дуже те...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
3/16
Общая
77 м2
Кухня
10 м2
3 428 638 грн
Будинок зданий! 2к квартира 78,64м2 в 3 будинку ЖК Ревуцький Дарницький район, вул. Ревуцького, 54а Комплекс розташований біля озера. Можливий продаж по еОселя. Сучасний новий панельний термобудинок з покращено...
22.04.2026
Комнат
2
Этаж:
15/25
Общая
78 м2
Кухня
11 м2
3 340 724 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев