0

Продам 4-комнатную квартиру

Киев, р-н Дарницкий, Чавдар, 2
ID: 5326485
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18
превью 19
превью 20

13 187 070 грн
(82 419 за м2)
Продається 4-кімнатна квартира, 160 м2. Розташована на 17 поверсі, 24поверхового утепленого, каркасно-монолітного будинку. Дуже хороша звукоізоляція, 3 ліфти, гарна вхідна група. Оптимальна для району ситуація з парковкою, великий двір для авто з шлагбаумом, кілька парковок біля будинка. Багато садків та дитмайданчиків для діток, кілька шкіл, в тому числі державна Київська Русь та приватна канадська англомовна школа прямо через дорогу. Квартира повністю обладнана меблями та технікою. Виконан якісний ремонт. Велика зона вітальна+кухня, світла простора спальня, дитяча (мрія всіх дітей), кабінет (гостьова спальня), 2 санвузли, 2 гардеробні, кладовка Тепла підлога в кухні та двох санвузлах. Техніка Bosch, Liebherr. Кондиціонери Mitsubishi. Встановлений великий бойлер. З вікон квартири відкривається шикарний краєвид на десятки кілометрів, в тому числі і на Дніпро (і цей краєвид точно не буде забудований).
Просмотров: 419
Пожаловаться  !
Обновлено: 22.04.2026
13 187 070 грн
(82 419 за м2)
300 000 $ (1 875 за м2)
Олександр
посредник
Показать номер
(067) 47331...
Связаться с автором
Обновлено: 22.04.2026

Просмотренные
Киев, Драгоманова ул., 17
Киев, Драгоманова ул., 17
продажа 4 комнатной двухуровневой квартиры по ул. Михаила Драгоманова 17. Квартира расположена на 10 этаже 10 этажного дома, окна на 2 стороны, 4 балкона, площадь квартиры 150/80/20 м2. В квартире капитальный...
11.02.2022
Комнат
4
Этаж:
10/10
Общая
150 м2
Жилая
80 м2
Кухня
20 м2
8 791 380 грн
Создано : 11.02.2022
Смотреть обьявление
Киев, Чавдар Елизаветы ул., 5
Киев, Чавдар Елизаветы ул., 5
Продажа четырёхкомнатной квартиры по улице Елизаветы Чавдар 5 (Позняки) . Квартира находится на 22 этаже 25 этажного дома , общей площадью 150 м2 - где кухня столовая 25м2 . Планировка - раздельная (3 спальни о...
11.02.2022
Комнат
4
Этаж:
22/25
Общая
150 м2
Жилая
70 м2
Кухня
25 м2
10 989 225 грн
Создано : 11.02.2022
Смотреть обьявление