Продам 1-комнатную квартиру
Киев, р-н Днепровский, Празька, 25/2
ID: 5326593
1 538 492 грн
(45 250 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
7/9
Тип стен
кирпич
Общая площадь
34 м2
Жилая площадь
16 м2
Кухня площадь
8 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Дарницька площа, м. Чернігівська, м. Дарниця, м. Лісова! Затишна, світла й тепла квартира: 34.2кв.м. / 16.9кв.м. / 8.0кв.м., 7поверх/9 Забудова 90х років, бетонна плита Стан квартири - житловий, висота стелі - 2, 54м. Балкон зєднаний з кухнею і утеплений зовні Квартира не кутова, гарний панорамний вигляд з вікон Санвузол - суміжний (плитка) Вікна - склопакети, кондиціонер, підлога - паркет Є лічильники на воду (повірені цього року) та електроенергію За бажанням покупця у квартирі залишається все її наповнення (пральна машина, кондиціонер, газова плита, телевізор, меблі) Вхідні двері в будинок - домофон, охайне парадне Затишний двір з рясною зеленню Повноцінна інфраструктура району Зупинки міського транспорту поруч поблизу До м. Чернігівська, м. Лісова і м. Дарниця 15хв. транспортом або 5 хв. авто До Дарницького ринку - 5 хвилин пішки Документам більше 3-х років, один власник
Обновлено: 22.04.2026
1 538 492 грн
(45 250 за м2)
35 000 $
(1 029 за м2)
Олександр
посредник
Обновлено: 22.04.2026
Просмотренные
Продається квартира на Русанівській Набережній,піша доступність до метро Лівобережна - 10 хвилин . Під домом зупинка тролейбуса ( 2 зупинки до метро) У будинку є ліфт, працює аптека, спуск до набережної - 3 хви...
22.04.2026
Комнат
1
Этаж:
6/16
Общая
43 м2
Кухня
12 м2
3 086 253 грн
Русанівка, Лівобережна. Продається 1-кімн. квартира на Русанівці (+ з окремою гардеробною кімнатою). Планування чеського типу з еркером. Комфортний, актуальний 2-ий поверх, плита газова! ст. М Лівобережна - 10 ...