Продам 1-комнатную квартиру
Киев, р-н Подольский, вул. Межова, 19 б
ID: 5326938
1 736 791 грн
(57 893 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
2/5
Тип стен
кирпич
Общая площадь
30 м2
Жилая площадь
14 м2
Кухня площадь
7 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продаж однокімнатної квартири. Будинок теплий, цегляний. Це доглянута та повністю готова до проживання квартира, є газ. Зручне планування дозволяє раціонально використовувати простір. Окрема світла та простора кімната в якій великі вікна забезпечують хороше природне освітлення, паркетна підлога у гарному стані, вихід на балкон з кімнати — додатковий простір для відпочинку або зберігання, квартира тепла взимку та комфортна влітку. Затишна кухня комфортної площі, де зручно готувати та проводити час. Є газова плита, духова шафа, холодильник та пральна машина. Велике вікно, що наповнює кухню природним світлом Санвузол – повністю замінена вся сантехніка на нову та встановлені лічильники. охайна плитка та хороший стан Коридор достатньо просторий, є місце для шафи-купе або вбудованої системи зберігання. Будинок та підїзд - 5 поверхів - чистий та охайний підїзд - спокійні та доброзичливі сусіди - тихий двір Розвинена інфраструктура: Поруч декілька шкіл та дитячіх садків, ТЦ «Орнамент», Сільпо, АТБ, ринок, аптеки, кавярні, Поліклініка, багато зелених зон, парків, 20 хвилин пішки до ТРЦ « Ретровіль » Транспортна розвязка: - 20 хвилин до метро Мінська та Оболонь -в 5 хвилинах пішки будується нова станція метро. -5 хв пішки до зупинки Громадського транспорту в напрямку метро. Працюємо з різними державними програмами (Є Відновлення, Є Оселя, Держмолодьжитло, Постанови та іншими видами безготівкових розрахунків).