0

Продам 2-комнатную квартиру

Тернополь
ID: 5328821
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13

2 996 923 грн
(56 546 за м2)
Продаєтсья простора квартира по вулиці Смакули. Будинок новий, квартира розташована на 11 поверсі. Загальна площа 53 кв.м, дві окремі кімнати. У квартирі завершено ремонтні роботи, можна приступати до облаштування меблями та побутовою технікою.
Просмотров: 418
Пожаловаться  !
Обновлено: 03.05.2026
2 996 923 грн
(56 546 за м2)
68 000 $ (1 283 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Показать номер
(067) 35270...
Связаться с автором
Обновлено: 03.05.2026

Просмотренные
Тернополь, Галицька вул.
Тернополь, Галицька вул.
Продається квартира у новому цегляному будинку по вулиці Галицька. Квартира розташована на 10 поверсі. Загальна площа 61 кв.м, зручне планування. У квартирі зроблено теплі підлоги, та залита стяжка. Будинок на...
13.05.2026
Комнат
2
Этаж:
10/10
Общая
61 м2
Жилая
30 м2
Кухня
10 м2
2 688 416 грн
Создано : 13.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь, Глибока Долина вул.
Тернополь, Глибока Долина вул.
Пропонується квартира у новому будинку. Затишний спальний район. Будинок збудовано з цегли, квартира на 0 поверсі, вікна повноцінні, вдосталь сонячного світла. Загальна площа 61,2 кв.м, гарне планування, великі...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
1/4
Общая
61 м2
1 542 534 грн
Создано : 12.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь
Тернополь
Продається двокімнатна квартира у зданому будинку по вулиці Смакули. Квартира розташована на зручному другому поверсі. Загальна площа 59 кв.м, кухня-студія та дві окремі спальні, є гардеробна та великий заскле...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
2/11
Общая
59 м2
Жилая
35 м2
Кухня
18 м2
3 781 412 грн
Создано : 12.05.2026
Смотреть обьявление
Тернополь, Київська вул., 9Г
Тернополь, Київська вул., 9Г
Пропонується на продаж квартира по вулиці Київська. Квартира на комфортному 5 поверсі нового 11 поверхового будинку. Загальна площа 56 кв.м, великі кімнати, роздільне планування. Квартира з ремонтом, на кухні в...