Продам 1-комнатную квартиру
Одесса, р-н Киевский, Академика Королёва
ID: 5336805
1 802 294 грн
(42 912 за м2)
Кол-во комнат
от 1 до 1
Этаж
1/16
Тип стен
панель
Общая площадь
42 м2
Жилая площадь
19 м2
Кухня площадь
8 м2
Состояние
с ремонтом
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продам простору 1-кімнатну квартиру в центрі Таїрова, Академіка Корольова / ринок Південний.Будинок глибокий фасад, сотовий проект, поверх високий 1/16, закритий тамбур, загальна площа квартири 42м, кімната 19м, велика лоджія зроблена як окрема кімната, балкон на кухні об'єднаний в один простір, плиту і умивальник винесено на балкон, санвузол роздільний в сучасній плитці-ванна, нові міжкімнатні двері, в цілому зроблено капітальний ремонт, але в передпокої та на кухні ремонту немає, все підготовлено під чистове оздоблення, в будинку центральне опалення, є можливість поставити свій лічильник на тепло. Квартира вільна і готова до переглядів, всі подробиці по телефону, ціна 41 000 дол, можливий торг (згодні на програми).
Создано : 09.05.2026
1 802 294 грн
(42 912 за м2)
41 000 $
(976 за м2)
Оксана
посредник
Создано : 09.05.2026
Просмотренные
Продам 1- ком. квартиру. ЖК Вернисаж. Новострой. Костанди 162.Королева / Левитана. Таирова.Общ. площадь - 45 кв..мКвартира с ремонтом . В светлых тонах.Продается с мебелью и техникой.Есть просторная гардеробная...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
12/17
Общая
45 м2
2 549 587 грн
Сдам 1- ком. квартиру по ул. Глушко ( Ярослава Мудрого ) / Ильфа и Петрова.В квартире есть вся необходимая мебель , техника. Кондиционер.Фото соответствует квартире.Для одного , двух человек , без животных.Сво...
08.05.2026
Комнат
1
Этаж:
8/9
Общая
34 м2
6 500 грн
06.05.2026
Комнат
1
Этаж:
12/17
Общая
45 м2
2 549 587 грн
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 3 ст. Люстдорфської дороги, ЖК "Альтаїр", 9/23, загальною площею 48 (24 кімнати -12 кухня). Чудовий вид з вікна, гарний ремонт, повна комплектація меблями та побутовою тех...
04.05.2026
Комнат
1
Этаж:
9/23
Общая
48 м2
10 000 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев