Продам 2-комнатную квартиру
, Тургенево, Пелеша
ID: 5336813
4 352 971 грн
(73 779 за м2)
Кол-во комнат
2
Этаж
4/4
Тип стен
кирпич
Общая площадь
59 м2
Кухня площадь
13 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продається 2-кімнатна квартира з величезною терасою в ЖК «Клубне містечко 12»! 4 поверх Площа квартири: 59 м #178; + тераса 67 м #178; Бонус: балкон + окрема кладовка Це саме та квартира, де хочеться жити! Переваги: Встановлений котел + сучасне опалення: тепла підлога в кухні, ванній та коридорі, радіатори в кімнатах Чорнова штукатурка стін і якісна стяжка підлоги Повна розводка сантехніки + інсталяція Величезна тераса 67 м #178; — в подарунок! Ціна: 100 000 $ За ціною це лише #8776; 1700 $/м #178; за основну площу квартири 59 м #178;, а величезну терасу 67 м #178; ви отримуєте абсолютно в подарунок! Рідкісна можливість — така велика тераса в новобудові за такою ціною! Світла, тепла квартира в хорошому житловому комплексі з закритою територією. Ідеально для комфортного життя або вигідної інвестиції. Такі варіанти з великою терасою продаються дуже швидко!
Создано : 09.05.2026
4 352 971 грн
(73 779 за м2)
99 000 $
(1 678 за м2)
Оксана
посредник
Создано : 09.05.2026
Просмотренные
Додатково: Можливість викупу за доп. плату кладової яка є єдина на весь поверх площею 2.2 м #178; (ексклюзивно для цієї квартири). Документи: право власності до 3-х років. Підходить під сертифікати єВідновленн...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
13/16
Общая
49.9 м2
Кухня
9.1 м2
2 811 500 грн
Продається простора 2-кімнатна квартира від власника у тихому районі міста Івано-Франківськ біля озера, за адресою Пасічна, 41. Загальна площа квартири — 61.9 кв.м, житлова — 31.3 кв.м, простора кухня — 15.2 кв...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
5/10
Общая
61.9 м2
Кухня
15.2 м2
3 803 353 грн
Продаж 1-кімнатної квартири в центрі міста, вул, Коновальця 124а, площа 49 м #178; Простора та тиха квартира на 8 поверсі обжитого будинку 2013 року. Планування: — окрема спальня — велика кухня-вітальня — кор...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
8/11
Общая
49.5 м2
Кухня
13.7 м2
3 337 277 грн
Квартира простора,світла,з видом на місто, та гори,Тип обігріву кондиціонер який у холодну пору обігріває,утеплу охолоджує. Роздільний санвузол,Залишаються у квартирі меблі ,та техніка.Квартира розташована у це...
09.05.2026
Комнат
2
Этаж:
15/15
Общая
65 м2
Кухня
19 м2
2 879 996 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев