Продам 1-комнатную квартиру
, Тургенево, Залізнична вул.
ID: 5336816
2 395 651 грн
(66 178 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
4/7
Тип стен
кирпич
Общая площадь
36.2 м2
Кухня площадь
10.8 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продам 1к.квартиру з ремонтом та технікою,4поверх
Создано : 09.05.2026
2 395 651 грн
(66 178 за м2)
54 500 $
(1 506 за м2)
Оксана
посредник
Создано : 09.05.2026
Просмотренные
Квартира розташована у місті Івано-Франківськ. Загальна площа квартири 43 кв.м. Зроблено дизайнерський ремонт. У помешканні тепла підлога. У помешканні панорамні вікна. Поверх: 12/13. Доступ до території тільки...
15.05.2026
Комнат
1
Этаж:
12/13
Общая
43 м2
3 626 444 грн
Продається 1 кімнатна квартира-студія. На 12 поверсі Гарна ціна, чудовий район: поруч школа і садок, магазини, зупинка транспорту....
15.05.2026
Комнат
1
Этаж:
12/16
Общая
38 м2
1 459 369 грн
Продам. Однокімнатну квартиру 34.7 м2 під ремонт територія Чорновола - Довженка військове містечко...
15.05.2026
Комнат
1
Этаж:
4/5
Общая
34.7 м2
Кухня
7 м2
1 538 492 грн
Продається квартира в ЖК Manhattan UP від будівельної компанії БЛАГО. Будинок зданий. Переуступка. Сучасний євроремонт. Панорамні вікна. Підігрів підлоги. Кондеціонер. Індивідуальне опалення. Бойлер. Повністю у...
13.05.2026
Комнат
1
Этаж:
7/12
Общая
45 м2
Кухня
15 м2
3 033 026 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев