0

Продам 3-комнатную квартиру

, Тургенево, Снігуровича С. вул.
ID: 5336976

4 836 799 грн
(48 368 за м2)
Продам квартиру біля стадіону - фактично 1/4 особняка з окремим входом, 100 кв м, другий поверх, індивідуальне опалення, ремонт 2022 року, через паркан дитячий садочок та бомбосховище з ремонтом, мож під сертифікати. Більше інформації по телефону. До парку на Чорновола 150 метрів. Квартира на вул. Снігуровича, у сусідньому будинку просять 1600 за кв м.
Просмотров: 15
Пожаловаться  !
Создано : 12.05.2026
4 836 799 грн
(48 368 за м2)
110 000 $ (1 100 за м2)
Оксана
посредник
Показать номер
(096) 40020...
Связаться с автором
Создано : 12.05.2026

Просмотренные
,
,
Продаж 3 кімнатної квартири в центрі міста, 94,6м #178;. З чорновим ремонтом. 5 поверх...
13.05.2026
Комнат
3
Этаж:
5/6
Общая
95 м2
Кухня
11 м2
4 128 868 грн
Создано : 13.05.2026
Смотреть обьявление
, , Слобідська
, , Слобідська
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира загальною площею 89 м #178; у сучасному житловому комплексі «Калинова Слобода 2» в Івано-Франківську. Це місце створене для комфортного життя, де поєднуютьс...
05.05.2026
Комнат
3
Этаж:
4/9
Общая
90 м2
Кухня
16.7 м2
6 815 490 грн
Создано : 05.05.2026
Смотреть обьявление
, , Галицька вул.
, , Галицька вул.
Продам 3 кімнатну квартиру площею 91,2м.кв,роздільні великі кімнати ,коридор 12.5 м., окремий санвузол та окремо душова дорога та якісна сантехніка ,всюди підігрів підлоги. Якісний ремонт зроблений 6 місяців то...
05.05.2026
Комнат
3
Этаж:
2/9
Общая
91.2 м2
Кухня
14.7 м2
5 496 363 грн
Создано : 05.05.2026
Смотреть обьявление
, , Витвицького
, , Витвицького
Простора 3-кімнатна квартира в зручному районівул. Витвицького, поруч усе необхідне поруч, зелена зона, річка , озеро. Площа: 90.8 м #178;Поверх: 6 зручний Основні переваги: • квартира в ідеальному стані— готов...
29.04.2026
Комнат
3
Этаж:
6/9
Общая
90.8 м2
Кухня
19 м2
5 276 508 грн
Обновлено: 29.04.2026
Смотреть обьявление