Продам 1-комнатную квартиру
Тернополь, Смакули вул., 7
ID: 5336979
3 033 130 грн
(70 538 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
2/12
Тип стен
кирпич
Общая площадь
43 м2
Жилая площадь
18 м2
Кухня площадь
10 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продаж 1к квартири в новому житловому комплексі по вул.Смакули, масив БАМ. Комфортний другий поверх. В квартирі зроблено євроремонт, встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги, засклена лоджія. Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою. Зручне місцерозташування, поруч зупинка громадського транспорту, супермаркети, аптеки, кавярні, новий район міста, що стрімко розвивається.
Создано : 12.05.2026
3 033 130 грн
(70 538 за м2)
69 000 $
(1 605 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Создано : 12.05.2026
Просмотренные
Продається квартира у новому будинку на провулку Цегельний. Квартира розташована на 1 поверсі. Загальна площа 50,6 кв.м, гарне роздільне планування, великі кімнати. Квартира в хорошому стані, повністю готова до...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
1/10
Общая
50 м2
Жилая
23 м2
Кухня
12 м2
3 011 150 грн
Чудова пропозиція для Вашого проживання або інвестиції!!! Продаж 1 кімнатної квартири по вул.Соломії Крушельницької в центрі м.Тернопіль.Цегляний утеплений будинок, квартира некутова, зроблено якісний ремонт, в...
10.05.2026
Комнат
1
Этаж:
7/9
Общая
50 м2
Жилая
25 м2
Кухня
15 м2
3 077 088 грн
Пропонується на продаж квартира у стильному будинку клубного типу. Цегляний будинок, квартира розташована на зручному 2 поверсі, є ліфт. Загальна площа 46 кв.м, практичне планування, кухня-студія, гардеробна. ...
08.05.2026
Комнат
1
Этаж:
2/4
Общая
46 м2
3 824 381 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев