Продам 2-комнатную квартиру
Полтава, р-н Киевский
ID: 5338266
1 662 939 грн
(29 695 за м2)
Кол-во комнат
2
Этаж
1/5
Тип стен
кирпич
Общая площадь
56 м2
Жилая площадь
49 м2
Кухня площадь
7 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продам двокімнатну квартиру в Авіамістечку. Загальна площа 56 кв.м. Кімнати роздільні. Цегляний будинок, не кутова. Квартира продається з меблями. Сантехніка замінена. Поруч зупинка траспорту №212677502 АН Галерея Нерухомості
Создано : 12.05.2026
1 662 939 грн
(29 695 за м2)
37 600 $
(671 за м2)
Яна
посредник
Создано : 12.05.2026
Просмотренные
Двокімнатна квартира ЖК Пелюстковий переуступ.Продам по переуступу 2 кім.квартиру - 60кв.м. ЖК Пелюстковий . М.Башкирцевої 20 корп 2, 7 поверх. Роздільні кімнати, сучасні технології будівництва. Надійний забудо...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
7/9
Общая
60 м2
Кухня
13 м2
1 945 992 грн
2-х кімнатна квартира м-н Половки.Продається 2-х кімнатна квартира поліпшеного планування «ЧЕШКА» в 5 поверхневому будинку 5 поверх ( є технічний поверх) утеплена ззовні ,взимку -дуже тепло ! Загальна площа - 5...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
5/5
Общая
51 м2
Кухня
7 м2
1 857 538 грн
2-кімнатна квартира, 59.9 м?, цегла, Браїлки. .Продається 2-кімнатна квартира в новобудові . У власності більше 3-х років. Є можливість перепланування в 3-кімнатну. Загальна площа - 59.9 м?. Комфортний 4-й пове...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
4/10
Общая
59 м2
Кухня
8 м2
2 211 355 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев