Продам 3-комнатную квартиру
Полтава, р-н Подольский
ID: 5338277
2 295 956 грн
(36 444 за м2)
Кол-во комнат
3
Этаж
5/9
Тип стен
кирпич
Общая площадь
63 м2
Кухня площадь
9 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продам 3х кімнатную квартиру на Головка панельный будинок. Квартира дуже тепла. косметический ремонт. 5 поверх, не кутова. Загальна площа 62,7 два балкона,кухня 9,4кв. м. Є кладова між поверхами АНГалерея Нерухомості
Создано : 12.05.2026
2 295 956 грн
(36 444 за м2)
52 000 $
(825 за м2)
Яна
посредник
Создано : 12.05.2026
Просмотренные
3-кімнатна квартира покращеного планування в мікрорайоні Левада Загальна площа 63,3 кв.м, житлова 37,4 кв.м, три окремі кімнати, роздільні вана та туалет, кухня 9,5 кв.м, лоджія та балкон. Квартира світла, з ...
14.05.2026
Комнат
3
Этаж:
10/10
Общая
64 м2
Кухня
10 м2
2 070 776 грн
ПРОДАЖ 3К квартири , можливий обмін, Левада. Продаж 3К квартири Мікрорайон Левада, пр-т Вавілова, 9u002F26 Квартира в нормальному житловому стані, з косметичним ремонтом, 2 лоджії - виходять на обидві сторони б...
12.05.2026
Комнат
3
Этаж:
1/9
Общая
62 м2
Кухня
9 м2
2 295 956 грн
Левада. 3-кімнатна квартира. Продам 3-кімнатну квартиру покращеного планування в мікрорайоні Левада!!! Загальна площа 63,3 кв.м, житлова 37,4 кв.м, три окремі кімнати, роздільні вана та туалет, кухня 9,5 кв.м,...
12.05.2026
Комнат
3
Этаж:
10/10
Общая
64 м2
Кухня
10 м2
2 075 147 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев