Продам 2-комнатную квартиру
Полтава, р-н Подольский, Бедного А. ул., 1
ID: 5338339
3 311 475 грн
(51 742 за м2)
Кол-во комнат
2
Этаж
4/10
Тип стен
кирпич
Общая площадь
64 м2
Кухня площадь
10 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Квартира в новом доме на Леваде ,Квартира с евроремонтом !Мебель ,бытовая техника остаётся частично !!! Хорошая планировка на две стороны ,раздельный санузел !В собственности более 3 лет ! Вторинний ринок;Тип стін: Цегляний;Планування: Роздільна;Опалення: Централізоване;Ремонт: Євроремонт;Побутова техніка: Холодильник, Плита, Пральна машина Ан Галерея Нерухомости
Создано : 12.05.2026
3 311 475 грн
(51 742 за м2)
75 000 $
(1 172 за м2)
Яна
посредник
Создано : 12.05.2026
Просмотренные
Продаж двокімнатної квартири на вул. О. Бідного, 8/10 поверх, 63 кв. м., шлагбаум. Лічильник на тепло. Кондиціонер. З меблями по домовленості. Лоджія засклена. Поряд 3 поліклініка, дитяча лікарня, маркетопт,...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
8/10
Общая
63 м2
Кухня
9 м2
2 869 945 грн
Продається 2-кімнатна квартира на Подолі Інфраструктура розвинена: поруч АТБ, Сільпо, ринок, магазини, аптеки, декілька поліклінік, школи, дитсадки, зупинка транспорту. - Цегляний, теплий будинок, охайний пі...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
8/10
Общая
67 м2
Кухня
10 м2
2 958 251 грн
Квартира розташована на 9 з 10 поверхів Тепловий лічильник Зручне розташування будинку, поруч знаходиться поліклініка, дитяча лікарня, школи та садочки, є вся необхідна інфраструктура 62квадрати Квартира про...
12.05.2026
Комнат
2
Этаж:
9/10
Общая
62 м2
Кухня
9 м2
2 869 945 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев