Продам 1-комнатную квартиру
Полтава, р-н Подольский
ID: 5338379
2 582 951 грн
(51 659 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
4/11
Тип стен
кирпич
Общая площадь
50 м2
Кухня площадь
15 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продаж однокімнатної кв-ри р-н Поділ розташована у новому цегляному будинку з індивідуальним опаленням, обнесеним базальтовою ватою (100мм) з закритою територією, зданий в експлуатацію, дитячим майданчиком, прибудинкова терит. упорядкована Запрошуємо на перегляд З пов. Катерина АНГалерея Нерухомості Запитання та пропозиції за вказаними номерами тел. : +38 (066) 305* 99* 64 (viber,Telegram, WhatsApp), +38 (068) 752* 41* 87 Послуги агентства Повний супровід угоди купівлі-продажу
Создано : 12.05.2026
2 582 951 грн
(51 659 за м2)
58 500 $
(1 170 за м2)
АН"Галерея недвижимости" Екатерина
посредник
Создано : 12.05.2026
Просмотренные
Однокімнатна квартира Центр . Квартира на 3му поверсі Індивідуальне опалення. Котел Стяжка,лічильники. Поряд Сонячний парк. Розмір кімнат і планування на фото. Будинок з закритою територією, відео огляд. Будино...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
3/8
Общая
44 м2
Кухня
13 м2
2 428 415 грн
**Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру в Полтаві!** ? **Розташування:** Полтавська область, м. Полтава, Подільський район, вул. П. Ротача **Ціна:** 49 500 $ **Загальна площа:** 50 кв.м **Житлова пло...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
8/9
Общая
50 м2
Жилая
19 м2
Кухня
15 м2
2 185 574 грн
Продаж квартири Полтава. Продається 1-кімнатна квартира, 42.5 кв.м, м. Полтава, район Левада вул О. Бідного Пропонується до продажу світла 1-кімнатна квартира в новому цегляному будинку в затишному районі Левад...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
8/10
Общая
42 м2
Кухня
10 м2
1 986 885 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев