Продам 3-комнатную квартиру
Полтава, р-н Киевский, Зіньківська
ID: 5338638
2 418 317 грн
(36 094 за м2)
Кол-во комнат
3
Этаж
1/5
Тип стен
кирпич
Общая площадь
67 м2
Жилая площадь
47 м2
Кухня площадь
5 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продається 3х кімнатна квартира, на першому поверсі пятиповерхового будинку. Загальна площа - 67, 1м2.(житлова-47, 3м2; допоміжна-19, 8м2). Перший поверх цегляний, решта чотири блочні ( пятиповерховий будинок). Придатна до проживання, з меблями, та необхідною побутовою технікою, окрім холодильника. Автономне опалення. Є балкон. Склопластикові вікна, та пластикові труби води та опалення. Поруч зупинка громадського транспорту, магазин , аптека, та ринок Балковий. Вартість 55 000 доларів. АНГалерея Нерухомості
Создано : 12.05.2026
2 418 317 грн
(36 094 за м2)
55 000 $
(821 за м2)
Яна
посредник
Создано : 12.05.2026
Просмотренные
Продаж 3-x кімнатної квартири Продається простора трикімнатна квартира, розташована в спальному мікрорайоні Браїлки. Квартира має зручне планування: усі кімнати розміщені окремо. В оселі встановлено автономне о...
13.05.2026
Комнат
3
Этаж:
4/5
Общая
64 м2
Кухня
9 м2
2 418 317 грн
#127968; Продам 3-х комнатную квартиру.Продам 3-х комнатную квартиру, район Институт Связи. Все комнаты раздельные, кухня 8 кв.м. Есть балкон и лоджия. Цена 46 000 долларов. Торг..Вид обєкта: Вторинний ринок;Ти...
12.05.2026
Комнат
3
Этаж:
4/5
Общая
63 м2
Кухня
8 м2
2 022 592 грн
Продам 3-х комнатную квартиру.Продам 3-х комнатную квартиру, район Институт Связи. Все комнаты раздельные, кухня 8 кв.м. Есть балкон и лоджия. Цена 50 000 долларов..Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Чешк...