Продам 1-комнатную квартиру
Полтава, р-н Подольский
ID: 5338693
1 714 378 грн
(48 982 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
1/10
Тип стен
кирпич
Общая площадь
35 м2
Жилая площадь
13 м2
Кухня площадь
9 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продається світла 1-кімнатна квартира на 1-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку в тихому Подільському районі Полтави. Площа: 35, 26 кв.м (житлова 13, 3кв.м, кухня 9, 45 кв.м, засклена лоджія 3, кв.м). Капітальний ремонт 2013 року: маячна гіпсова штукатурка, нова стяжка, плитка (кухня, коридор, ванна), лінолеум 2025 (кімната), шпаклівка/фарбування стін і стель (білий), нові вікна, сантехніка, проводка, чавунні радіатори, ґрати. Лічильники (газ, вода, електрика), дві вбудовані шафи. Затишна, тепла, ідеальна для життя чи оренди. Вікна на південний захід, вид на лісовий масив. Поруч: ринок «Рибний» (5 хв), «АТБ», «Сільпо» (500 м), лікарні (57 хв), річка Ворскла та ліс (715 хв). Зупинка «Рибальська» 4 хв, до центру 5 хв (15, 22). Затишний двір із дитячим майданчиком. Вільна, успадкована в 2024, документи готові Можливий торг. АНГалерея Нерухомості
Создано : 12.05.2026
1 714 378 грн
(48 982 за м2)
39 000 $
(1 114 за м2)
Яна
посредник
Создано : 12.05.2026
Просмотренные
Однокімнатна квартира Центр . Квартира на 3му поверсі Індивідуальне опалення. Котел Стяжка,лічильники. Поряд Сонячний парк. Розмір кімнат і планування на фото. Будинок з закритою територією, відео огляд. Будино...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
3/8
Общая
44 м2
Кухня
13 м2
2 417 712 грн
Продаж квартири Полтава. Продається 1-кімнатна квартира, 42.5 кв.м, м. Полтава, район Левада вул О. Бідного Пропонується до продажу світла 1-кімнатна квартира в новому цегляному будинку в затишному районі Левад...