0

Продам 2-комнатную квартиру

Днепр, р-н Чечеловский, Криворізька, д. 36
ID: 5338760
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7

1 033 316 грн
(28 703 за м2)
Продам. 2-к.кв. 2/3, вул. Криворізька 36. Панель, 36/24/5, утеплена, житловий стан, кімнати прохідні, санвузол облицьований плиткою, душова кабіна, бойлер, замінена електропроводка. Можлива безготівкова оплата. 23 500 у.о. + послуги агенції. т.0931197428, 0960921280 Сергій, АН «Азбука житла». , te/8835
Просмотров: 1
Пожаловаться  !
Создано : 13.05.2026
1 033 316 грн
(28 703 за м2)
23 500 $ (653 за м2)
Сергей Шевцов
посредник
Показать номер
(96) 92128...
Связаться с автором
Создано : 13.05.2026

Просмотренные
Днепр, Криворізька
Днепр, Криворізька
Продам. 2-кімн. кв. 1/3, вул. Криворізька, «Стаханівська прохідна». У житловому стані, 36/19/6, меблі, техніка, металопластикові вікна, кондиціонер, суміщений санвузол, душова кабіна, газова колонка. 22 000 у.о...
13.05.2026
Комнат
2
Этаж:
1/3
Общая
36 м2
967 360 грн
Создано : 13.05.2026
Смотреть обьявление
Днепр, Алана Шепарда, д. 15
Днепр, Алана Шепарда, д. 15
Продам. 2-к.кв. 1/5, 2-й квартал. Вул. Алана Шепарда, 15 (Суворова), на розі Янгеля та Фабрично-Заводської. Панель, не кутова, 46/28/6, житловий стан, високий поверх, автономне газове опалення, мпо, санвузол ок...
13.05.2026
Комнат
2
Этаж:
1/5
Общая
46 м2
Жилая
28 м2
Кухня
6 м2
1 538 982 грн
Создано : 13.05.2026
Смотреть обьявление
Днепр, Нгояна
Днепр, Нгояна
Продам 2к квартиру в районі Нігояну 1/3эт, площа 40кв.м. У житловому стані, грати на вікнах, цегляний будинок, поруч магазини, транспорт, до центру 15 хв пішки ,ціна 16000 $Телефонуйте/пишіть, є варіанти кварти...
Вокзальная
Вокзальная
10.05.2026
Комнат
2
Этаж:
1/3
Общая
40 м2
Жилая
30 м2
Кухня
5 м2
703 534 грн
Создано : 10.05.2026
Смотреть обьявление
Днепр, Робоча
Днепр, Робоча
Продам. 2-к.кв. 1/2, вул.Робоча, кут Криворізької, будинок у дворі. Косметичний ремонт, 37/19/8, мпо, решітки, нова сантехніка, лічильник газу і води, газова колонка, фільтри води. Кондиціонер, санвузол суміщен...
16.03.2026
Комнат
2
Этаж:
1/2
Общая
37 м2
1 407 069 грн
Создано : 16.03.2026
Смотреть обьявление