0

Продам 3-комнатную квартиру

Киев, р-н Голосеевский, Моторний пров., 11
ID: 5338809
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10

5 496 363 грн
(59 743 за м2)
3-кімнатна квартира, Моторний пров., 11, Голосіївський район. Метраж 92/49/11, поверховість 24/25. Трикімнатна квартира з гарним краєвидом на річку Дніпро. Голосіївський район, провулок Моторний, проспект Науки. Є лічильники на все. Є технічний поверх. 15 хвилин до метро Либідська. Квартира розташована на 24-му поверсі 25-поверхового будинку. Загальна площа – 92кв. метри, житлова 49 кв.м. Вдале планування: 3 окремі кімнати; кухня з балконом. Дві вбиральні Простора вітальня та коридор. Житловий стан. Згодні продавати за державними програмами Спеціаліст Ольга
Просмотров: 6
Пожаловаться  !
Создано : 13.05.2026
5 496 363 грн
(59 743 за м2)
125 000 $ (1 359 за м2)
АН КУБ
посредник
Показать номер
(066) 78333...
Связаться с автором
Создано : 13.05.2026

Просмотренные
Киев, Моторний пров., 11 б
Киев, Моторний пров., 11 б
3-кімнатна квартира, Моторний пров., 11б, Голосіївський район. Метраж 93/51/18, поверховість 23/25. Пропонуємо вашій увазі чудову 3-кімнатну квартиру в Голосіївському районі Києва на Моторному провулку! Загальн...
13.05.2026
Комнат
3
Этаж:
23/25
Общая
93 м2
Жилая
51 м2
Кухня
18 м2
4 485 032 грн
Создано : 13.05.2026
Смотреть обьявление
Киев, Науки просп., 80/73
Киев, Науки просп., 80/73
3-кімнатна квартира, Науки просп., 80/73, Голосіївський район. Метраж 86/45/12, поверховість 14/22. Продаж 3-х. кімнат. квартири. Голосіївський. Деміївська. пр. Науки. Пропонується до продажу видова квартира з ...
13.05.2026
Комнат
3
Этаж:
14/22
Общая
86 м2
Жилая
45 м2
Кухня
12 м2
6 067 984 грн
Создано : 13.05.2026
Смотреть обьявление
Киев, Науки просп., 80А/73
Киев, Науки просп., 80А/73
3-кімнатна квартира, Науки просп., 80А/73, Голосіївський район. Метраж 97/54/15, поверховість 10/22. Видова 3 кімнатна квартира в Голосіївському районі 97 кв.м Квартира з видом на річку Дніпро. В якісному та ...
13.05.2026
Комнат
3
Этаж:
10/22
Общая
97 м2
Жилая
54 м2
Кухня
15 м2
6 155 926 грн
Создано : 13.05.2026
Смотреть обьявление
Киев, Академіка Заболотного вул., 15Г
Киев, Академіка Заболотного вул., 15Г
3-кімнатна квартира, Академіка Заболотного вул., 15Г, Голосіївський район. Метраж 84/47/12, поверховість 20/25. ЖК Теремки. Простора квартира, з вдалим плануванням, світла. Закритий комплекс. Встновлюється гене...