Продам 1-комнатную квартиру
Тернополь
ID: 5338941
879 418 грн
(32 571 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
2/2
Тип стен
кирпич
Общая площадь
27 м2
Жилая площадь
20 м2
Кухня площадь
5 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продається бюджетна квартира у прицентральній частині Тернополя. Квартира розташована на другому поверсі. Загальна площа 27,9 кв.м,, кухня та кімната, санвузол відсутній, є можливість доробити.Квартира під капітальний ремонт.
Создано : 13.05.2026
879 418 грн
(32 571 за м2)
20 000 $
(741 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Создано : 13.05.2026
Просмотренные
Пропонується на продаж смарт квартира у новобудові по вулиці Київська. Квартира розташована на зручному 3 поверсі. Загальна площа 34 кв.м, є балкон. У квартирі повністю завершено ремонт, є необхідні меблі та те...
07.05.2026
Комнат
1
Этаж:
3/9
Общая
34 м2
2 418 400 грн
Продається квартира у новобудові по вулиці Смакули. Квартира розташована на 8 поверсі 11 поверхового будинку. Загальна площа 32,7 кв.м, студійне планування, є засклена лоджія. Індивідуальне опалення, тепла під...
03.05.2026
Комнат
1
Этаж:
8/11
Общая
32 м2
2 066 632 грн
Продається смарт квартира по вулиці Смакули. Новий та обжитий , квартира розташована на 10 поверсі 11 поверхового будинку. Загальна площа 32 кв.м, планування студійного типу, є лоджія. Індивідуальне опалення, т...
03.05.2026
Комнат
1
Этаж:
10/11
Общая
32 м2
2 220 530 грн
Продається 1 кім квартира в розвиненому районі міста, по вулиці Курбаса. Квартира розташована на 8-у поверсі. Загальна площа 36 кв.м, квартира однокімнатна. . Є ніша , яка перероблена під кімнату. Зроблено капі...
03.05.2026
Комнат