0

Продам 3-комнатную квартиру

Одесса, р-н Киевский, Князя Ярослава Мудрого проспект (Глушко Академика пр.), 6
ID: 5339388
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12

2 384 262 грн
(34 555 за м2)
Продаж 3 кімнатної квартири в будинку з червоної цеглини. Центр Таїрова. Проспект Академіка Глушка / Київський ринок. 4/9. Загальна площа 69 кв.м. Газ, спецпроект, роздільні ходи. Балкон із кухні та вітальні, лоджія зі спальні засклені металопластиком. Житловий стан, бойлер, кондиціонер. Вікна у двір, гостьовий паркінг. Відмінне розташування будинку, центр мікрорайону. Поруч школа, дитячий садок, супермаркет, Київський ринок, бювет, ТРЦ Панорама, кінотеатр Золотий Дюк. Транспорт у будь-яку точку міста. 20 хвилин до моря! Продажа 3 комнатной квартиры в доме из красного кирпича. Центр Таирова. Проспект Академика Глушко / Киевский рынок. 4/9. Общая площадь 69 кв.м.. Газ, спецпроект, раздельные хода. Балкон из кухни и гостиной, лоджия из спальни застеклены металлопластиком. Жилое состояние, бойлер, кондиционер. Окна во двор, гостевой паркинг. Отличное расположение дома, центр микрорайона. Рядом школа, детский сад, супермаркет, Киевский рынок, бювет, ТРЦ Панорама, кинотеатр Золотой Дюк. Транспорт в любую точку города. 20 минут к морю!
Просмотров: 23
Пожаловаться  !
Обновлено: 19.05.2026
2 384 262 грн
(34 555 за м2)
54 000 $ (783 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посредник
Показать номер
(097) 26986...
Связаться с автором
Обновлено: 19.05.2026

Просмотренные
Одесса, Князя Ярослава Мудрого проспект (Глушко Академика пр.), 15
Програми / Ваучер / Сертифікат. Продаж 3к квартири в центрі Таїрова. Проспект Академіка Глушка / Академіка Корольова. Загальна площа 68,4 кв.м., 3 окремі кімнати. Вбудована кухня, техніка. Паркет підлоги. Чисти...
19.05.2026
Комнат
3
Этаж:
8/9
Общая
69 м2
Жилая
39 м2
Кухня
8 м2
2 869 945 грн
Обновлено: 19.05.2026
Смотреть обьявление
Одесса, Небесной Сотни проспект (Маршала Жукова), 17
Одесса, Небесной Сотни проспект (Маршала Жукова), 17
Програми / Сертифікат. Продаж 3 кімнатної квартири на початку Таїрова. Небесної сотні (Маршала Жукова)/Сіті Центр. ГАЗ! Загальна площа 65 кв.м., кімнати 18,2+13,7+12.4 кв.м.. Балкон із вітальні, лоджія зі спаль...
19.05.2026
Комнат
3
Этаж:
9/9
Общая
65 м2
Жилая
43.9 м2
Кухня
7.1 м2
2 119 344 грн
Обновлено: 19.05.2026
Смотреть обьявление
Одесса, Ильфа и Петрова, 43
Одесса, Ильфа и Петрова, 43
Продаж 3 кімнатної квартири на Таїррві. Ільфа та Петрова / Вільямса, 5/9, Газ. Кухня 12 кв.м. Другий будинок від дороги, житловий стан. Поруч автостоянка, з супермаркет, ринок, дві школи № 86 та 89, два дитячі ...
19.05.2026
Комнат
3
Этаж:
5/9
Общая
65 м2
Жилая
38 м2
Кухня
12 м2
2 428 415 грн
Обновлено: 19.05.2026
Смотреть обьявление
Одесса, Королева Академика
Одесса, Королева Академика
Продаж 3 кімнатної квартири на Таїрова. Академіка Корольова. Чешка, 4/9, 65/40/12, Капремонт. Кімнати роздільні, вбудована кухня, техніка. Металопластикові вікна. Труби поміняні. Відмінне розташування будинку, ...