0

Продам 2-комнатную квартиру

Одесса, р-н Киевский, Жаботинского ул., 56а
ID: 5339395
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14

5 068 326 грн
(63 039 за м2)
Продам 2 кімнатну квартиру в ЖК Дмитрівський. Будинок із червоної цегли. 12/23, 80,4 кв.м., кімнати 23+17,5, 2 санвузли, кухня 14,7 кв.м. з виходом на балкон. Вбудовані меблі, техніка, два інверторні кондиціонери, вбиральня, комора. Вікна схід – захід. Закрита територія підземний паркінг. У будинку продуктовий магазин, салон краси. Поблизу (10 хв пішки) великі супермаркети, банк та кафе. Закрита територія, вид на море та приватний сектор. Продам 2 комнатную квартиру в ЖК Дмитриевский. Дом из красного кирпича. 12/23, 80,4 кв.м., комнаты 23 + 17,5, 2 санузла, кухня 14,7 кв.м. с выходом на балкон. Встроенная мебель, техника, два инверторных кондиционера, гардеробная, кладовка. Окна восток - запад. Закрытая территория, подземный паркинг. В доме продуктовый магазин, салон красоты. Поблизости (10 мин пешком) крупные супермаркеты, банк и кафе. Закрытая территория, вид на море и частный сектор.
Просмотров: 1
Пожаловаться  !
Создано : 18.05.2026
5 068 326 грн
(63 039 за м2)
115 000 $ (1 430 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посредник
Показать номер
(097) 26986...
Связаться с автором
Создано : 18.05.2026

Просмотренные
Одесса, Костанди ул., 201
Одесса, Костанди ул., 201
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Вернісаж. Центр Таїрова. Квадрат вулиць: Костанді, Академіка Корольова, Академіка Глушка, Ільфа та Петрова. Будинок 2012 р.п.. Червона цегла, додатково утеплена з фасаду. 79 кв...
18.05.2026
Комнат
2
Этаж:
10/11
Общая
79 м2
Жилая
42 м2
Кухня
20 м2
3 525 792 грн
Создано : 18.05.2026
Смотреть обьявление
Одесса, Костанди ул.
Одесса, Костанди ул.
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Вернісаж. Вул. Костанди / Академіка Корольова. 73 кв.м.. Капремонт 2025 року робили для себе. Дорогі оздоблювальні матеріали, дві спальні, кухня 16 кв.м.. Високий пе9.00рший по...
18.05.2026
Комнат
2
Этаж:
1/11
Общая
73 м2
Жилая
35 м2
Кухня
16 м2
5 861 629 грн
Создано : 18.05.2026
Смотреть обьявление
Одесса, Тополиная ул.
Одесса, Тополиная ул.
Продаж 2 кімнатної квартири у центрі Таїрова, квартал нових будинків. Вулиця Тополева / ТЦ Таврія Вузовський. Високий перший поверх. Стіни пофарбовані. Підлога-ламінат. 2 лоджії. Два кондиціонери. Лоджія заскле...
18.05.2026
Комнат
2
Этаж:
1/10
Общая
75 м2
Кухня
12.8 м2
2 291 765 грн
Создано : 18.05.2026
Смотреть обьявление
Одесса, Костанди ул., 199
Одесса, Костанди ул., 199
Продаж 2 кімнатної квартири, центр Таїрова. Костанді / Ак. Корольова. ЖК Вернісаж, будинок із червоної цегли, розташований усередині кварталу. 73 кв. загальної площі. Дві окремі кімнати, 3 лоджії. Кухня студія ...