0

Продам 2-комнатную квартиру

Одесса, р-н Киевский, Королева Академика, 81
ID: 5339407
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12

2 516 279 грн
(50 326 за м2)
Держпрограми. Продаж 2 кімнатної квартири в цегляному будинку на Таїрова. Академіка Корольова, 5/9, газ, 50 кв.м., кухня 9 кв.м., дві окремі кімнати. балкон засклений, металопластикові вікна. Кооператив. Чистий парадний, тихий і зелений двір. Поруч супермаркет Таврія В, ринок, автостоянка. Зручна транспортна розвязка у будь-яку точку міста. 20 хвилин пішки до моря! Госпрограммы. Продажа 2 комнатной квартиры в кирпичном доме на Таирова. Академика Королева, 5/9, газ, 50 кв.м., кухня 9 кв.м., две раздельные комнаты. балкон застеклен, металлопластиковые окна. Кооператив. Чистая парадная, тихий и зеленый двор. Рядом супермаркет Таврия В, рынок, автостоянка. Удобная транспортная развязка в любую точку города. 20 минут пешком к морю!
Просмотров: 24
Пожаловаться  !
Обновлено: 19.05.2026
2 516 279 грн
(50 326 за м2)
56 990 $ (1 140 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посредник
Показать номер
(097) 26986...
Связаться с автором
Обновлено: 19.05.2026

Просмотренные
Одесса, Ильфа и Петрова, 47
Одесса, Ильфа и Петрова, 47
Продаж 2-х кімн. квартири. Ак. Вільямса / Ільфа та Петрова. 1/12, спецпроект, окремі кімнати, велика лоджія із вітальні засклена. Вбудована кухня, санвузол фанерований. Другий будинок від дороги, тихе подвіря. ...
19.05.2026
Комнат
2
Этаж:
1/12
Общая
51 м2
Жилая
30 м2
Кухня
9 м2
1 854 426 грн
Обновлено: 19.05.2026
Смотреть обьявление
Одесса, Королева Академика
Одесса, Королева Академика
Програми / Ваучер / Сертифікат. Продається двокімнатна квартира на Таїровій. Академіка Корольова / Архітекторська. 7 поверх / 16-поверхового будинку. Кімнати окремі. Південна сторона, гарний вид на приватний се...
19.05.2026
Комнат
2
Этаж:
7/16
Общая
52 м2
Жилая
30 м2
Кухня
10 м2
2 914 098 грн
Обновлено: 19.05.2026
Смотреть обьявление
Одесса, Массив Радужный 2, 23
Одесса, Массив Радужный 2, 23
Продаж 2 кімнатної квартири на Таїрова. Левітана / Небесної Сотні. ЖМ Райдужний 2, 4 поверх. Перепланована з великої 1 кімнатної 51 кв.м. Капремонт. Вбудована кухня, техніка. Залишається все. Відмінна розташува...
19.05.2026
Комнат
2
Этаж:
4/17
Общая
51 м2
Жилая
29 м2
Кухня
12.4 м2
2 251 803 грн
Обновлено: 19.05.2026
Смотреть обьявление
Одесса, Королева Академика, 74А
Одесса, Королева Академика, 74А
Продаж двокімнатної квартири. Центр Таїрова. Проспект Академіка Глушка / Панорама. 9/16. ГАЗ! Стільниковий проект. Окремі кімнати. Вбудована кухня, меблі, техніка, Санвузол роздільний, бойлер. 3 лоджії, велика ...