Продам 1-комнатную квартиру
Киев, р-н Дарницкий, Ахматовой Анны ул., 32
ID: 5339633
3 664 699 грн
(69 145 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
12/25
Тип стен
кирпич
Общая площадь
53 м2
Жилая площадь
22 м2
Кухня площадь
14 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ахматовой Анны, 32, метро ПознякиПропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира, розташована в Дарницькому районі, на масиві Позняки-Осокорки, в будинку по вулиці Ахматової Анни, 32/18, будинок 2012 року побудови, поверховість 12/25 монолітно-каркасного будинку з цегляним заповненням та фасадним утепленням, метраж 52,6/22/14, в будинку встановлений генератор, при відключенні світла працює ліфт, є вода та опалення, санвузол сумісний (душова кабіна ), містка шафа і вішалка в передпокої, лоджія - з кухні засклена, утеплена, металопластикові вітражні вікна, кахель, ламінат, євроремонт, укомплектована меблями та побутовою технікою вбудована кухня, електроплита з духовою шафою, холодильник, двоспальне ліжко, сучасна меблева...
Создано : 20.05.2026
3 664 699 грн
(69 145 за м2)
83 000 $
(1 566 за м2)
АН "Лівий Берег"
посредник
Создано : 20.05.2026
Просмотренные
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, шоссе Харьковское, 190, метро БориспольскаяПродається однокімнатна простора квартира яка знаходиться на 2 поверсі нового будинку на вулиці Харківське шосе 190,...
20.05.2026
Комнат
1
Этаж:
2/25
Общая
50 м2
Жилая
18 м2
Кухня
10 м2
3 532 240 грн
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ревуцкого, 5, метро Харьковская Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в Дарницькому районі по вул. Ревуцького 5, Харьківський масив. 8 поверх/1...
10.05.2026
Комнат
1
Этаж:
8/14
Общая
45 м2
Жилая
19 м2
Кухня
12 м2
2 649 180 грн
Продається квартира Теплий цегляний будинок, балкон засклений. Є газ, повірені лічильники на світло. Стан житловий, всі вікна мu002Fпластикові, окрім балкону....
22.04.2026
Комнат
1
Этаж:
5/5
Общая
55 м2
Кухня
6 м2
2 737 486 грн
43,29 кв. м 23 поверх, секція 1, тип 1Д, вікна на захід Виплачена повністю 28 000$ + переуступка Нещодавно створений кооператив, іде будівництво, підписано договір на обслуговування ліфтів та заплановано викона...
22.04.2026
Комнат
1
Этаж:
23/25
Общая
43 м2
Кухня
9 м2
1 280 437 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев