Продається 3-кімнатна квартира
Харків, р-н Немишлянська, Амосова, буд. 12
ID: 4672719
1 538 929 грн
(22 631 за м2)
Кіл-ть кімнат
від 3 до 3
Поверх
2/16
Тип стін
цегла
Загальна площа
68 м2
Житлова площа
46 м2
Площа кухні
9 м2
Стан
з ремонтом
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Академіка Барабашова
Продам 3-х комнатную квартиру в 16-ти этажном доме с капитальным ремонтом,с мебелью и техникой. Квартира находится на Салтовке возле медкомплекса. Дом находится в удобном месте,рядом с домом остановка транспорта,школа,детский садик,магазины. В квартире выполнен качественный ремонт,заменяно всё проводка,сантехника,М.П.О. Вся мебель и техника современная. Заходи и живи.
Створено : 18.03.2026
1 538 929 грн
(22 631 за м2)
35 000 $
(515 за м2)
Игорь
власник
Створено : 18.03.2026
Переглянуті
Продам 3 к. кв з капітальним ремонтом в будинку поліпшеного планування.67/40/9,1/9,є лоджія,під лоджією устаткований підвал,вихід на лоджію з кухні. Квартира продається з меблями та технікою.Залишається все.Про...
Героїв праці
Героїв праці
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/1
Загальна
68 м2
Житлова
40 м2
Кухня
9 м2
1 626 868 грн
Продаж 3к. квартири в Індустріальному районі. Гарний житловий стан, окремі кімнати.Знаходиться на вул. Михайла Комарова, 1 — тихий зелений район, малоповерхова забудова, поруч транспорт, магазини, школа та все ...
Індустріальна
Індустріальна
11.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/4
Загальна
59 м2
Житлова
42 м2
Кухня
7 м2
1 187 174 грн
Пропонуємо купити 3-х кімнатну квартиру, Холодногірський район. Кімнати роздільні. Без ремонту. В двох кімнатах і кухні пластикові вікна. В одній кімнаті кондиціонер. Висота стелі 3.40м. Дві великі антресолі, д...
Південний вокзал
Південний вокзал
11.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/3
Загальна
68 м2
Житлова
54 м2
Кухня
8 м2
1 275 113 грн
Ексклюзивна пропозиція. Пропонуємо купити 3-к квартиру покращеного планування вулиця 92-ї бригади (Грицевця). Велика кухня та просторі окремі кімнати, лоджія 7м2. Квартира дуже тепла, житловий стан. Поряд є все...
Індустріальна
Індустріальна
11.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
8/9
Загальна
69 м2
Житлова
41 м2
Кухня
8 м2
1 538 929 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв