0

Продається 3-кімнатна квартира

Київ, р-н Голосіївський, Михаила Максимовича ул., 32
ID: 4779302
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9

7 860 320 грн
(81 034 за м2)
Продажа трехкомнатной квартиры 97 м2 в ЖК Perfect Town, Киев, Голосеевский район. Квартира с качественным современным евроремонтом. Дом введён в эксплуатацию весной 2021. Встроенная кухня и огромный шкаф, современное освещение с подсветкой штор. Квартира полностью оснащена бытовой техникой: 2 кондиционера, стирально-сушильная машина, холодильник, посудомоечная машина, встроенная вытяжка, духовой шкаф, варочная поверхность и микроволновка, бойлер на 100 л. Установлена система фильтрации воды, счётчики на все коммуникации, термоголовы на батареях. Сантехника Grohe, техника Bosch. Теплый пол в санузле, двухкамерные стеклопакеты Rehau. Подземный паркинг. Развитая инфраструктура, пешая доступность к метро Васильковская и ВДНГ, близость к ТРЦ Respublika Park, SportLife Теремки, Голосеевский парк. Номер объявления на сайте компании: SF-2-191-759-DP.
Переглядів: 11591
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
7 860 320 грн
(81 034 за м2)
178 000 $ (1 835 за м2)
Дмитрий Олегович
посередник
Показати номер
(093) 515-30...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, Моторний пров., 11 б
Київ, Моторний пров., 11 б
3-кімнатна квартира, Моторний пров., 11б, Голосіївський район. Метраж 93/51/18, поверховість 23/25. Пропонуємо вашій увазі чудову 3-кімнатну квартиру в Голосіївському районі Києва на Моторному провулку! Загальн...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
23/25
Загальна
93 м2
Житлова
51 м2
Кухня
18 м2
4 504 228 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Науки просп., 80А/73
Київ, Науки просп., 80А/73
3-кімнатна квартира, Науки просп., 80А/73, Голосіївський район. Метраж 97/54/15, поверховість 10/22. Видова 3 кімнатна квартира в Голосіївському районі 97 кв.м Квартира з видом на річку Дніпро. В якісному та ...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
10/22
Загальна
97 м2
Житлова
54 м2
Кухня
15 м2
6 182 274 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Моторний пров., 11
Київ, Моторний пров., 11
3-кімнатна квартира, Моторний пров., 11, Голосіївський район. Метраж 92/49/11, поверховість 24/25. Трикімнатна квартира з гарним краєвидом на річку Дніпро. Голосіївський район, провулок Моторний, проспект Науки...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
24/25
Загальна
92 м2
Житлова
49 м2
Кухня
11 м2
5 519 888 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Заболотного, 1-Б
Київ, р-н Дарницький, Заболотного, 1-Б
Після будівельників. Будинок монолітно-каркасний. Стіни з червоної цегли. Новобудова 2021 року. Право власності більше 3 років. Один власник. Ніхто не прописаний. Видова. Панорамні вікна з чудовими краєвидами б...