0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Голосіївський, Антоновича ул., 83
ID: 4779304
превью 1
превью 2
превью 3

6 093 956 грн
(120 672 за м2)
Продажа однокомнатной квартиры по улице Антоновича 83, ЖК MONTREAL HOUSE Голосеевский район. Центр Киева. ЖК бизнес класс. Расположена на 6 этаже 18 дома. Общая площадь 50.5 м2, жилая 15.5 м2, кухня гостиная 23 м2. Окна выходят на зеленую зону. Комнаты раздельные. Состояние после строителей. Установлены все счетчики поквартирно. Закрытая территория, видеонаблюдение, охрана. Высота потолка: 3 м. Отопление: автономное. Дом построен с кирпича. Двухуровневый подземный паркинг с лифтом. Развита инфраструктура, на 1 этажах будут магазины, банк, кофейни, детский садик. До метро Палац Украина 5 мин пешком. Ввод в эксплуатацию 2 квартал 2022г. Номер объявления на сайте компании: SF-2-166-745-DP.
Переглядів: 11907
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
6 093 956 грн
(120 672 за м2)
138 000 $ (2 733 за м2)
Дараган Татьяна Витальевна
посередник
Показати номер
(066) 036-49...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, Теремківська вул., 3а
Київ, Теремківська вул., 3а
1-кімнатна квартира, Теремківська вул., 3а, Голосіївський район. Метраж 53/18/21, поверховість 19/25. Поруч з ТРЦ Республіка. До Метро Теремки 5 хвилин пішки. Дуже розвинена інфраструктура. Зручна транспортна ...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
19/25
Загальна
53 м2
Житлова
18 м2
Кухня
21 м2
5 078 297 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Юлії Здановської вул. (Михайла Ломоносова), 58
Київ, Юлії Здановської вул. (Михайла Ломоносова), 58
1-кімнатна квартира, Юлії Здановської вул. (Михайла Ломоносова), 58, Голосіївський район. Метраж 50/22/14, поверховість 12/18. ЖК Ликоград Велика однокімнатна квартира, простора, світла. Повністю укомплектован...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
12/18
Загальна
50 м2
Житлова
22 м2
Кухня
14 м2
5 141 000 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Метрологічна вул., 11В
Київ, Метрологічна вул., 11В
1-кімнатна квартира, Метрологічна вулиця, 11В, Голосіївський район. Метраж 44/18/14, поверховість 8/9. Продається затишна та комфортна квартира - студія в сучасному житловому комплексі «Кришталеві Джерела». Кв...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/9
Загальна
44 м2
Житлова
18 м2
Кухня
14 м2
3 709 364 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Надднепрянское шоссе, 2
Київ, Надднепрянское шоссе, 2
Продаётся однокомнатная квартира. Голосеевский район, шоссе Надднепрянское, 2А, метро Выдубичи, ЖК Svitlo Park (Свитло Парк) 1 кімнатна квартра у вже введеному в експлуатацію будинку, загальна 44, житлова 16, к...