0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Голосіївський, Заболотного Академика ул., 1
ID: 4779679
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5

3 753 005 грн
(91 537 за м2)
Продаж однокімнатної квартири 41 м2 в ЖК Метрополіс вул. Академіка Заболотного 1. Голосіївський район. Вікна на Ліс ВДНХ, Квартира під ремонт. цементная стяжка на підлозі і штукатурка на стінах, вхідні якісні металеві двері, металопластикові вікна з 5-ти кам. Профілем і 3-кам. Енергозберігаючим склопакетом, В квартирі є свій котел (автономне опалення). Технологія будівництва монолітно-каркасна, зовнішні стіни виконані з повнотілої червоної цегли, будинок утеплений мінеральною ватою 15 см, навісний вентильований фасад з керамогранита. Є свій парк в 2 Га, дитячий сад, спортивні майданчики, велодоріжки, на ділянці є 10 навчальних закладів, школи, 4 лісо-парку: Феофанія, ВДНХ, Голосіївський ім. М. Рильського,. Закрита територія і цілодобове відеоспостереження. Номер объявления на сайте компании: SF-2-201-072-DP.
Переглядів: 11714
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
3 753 005 грн
(91 537 за м2)
85 000 $ (2 073 за м2)
Дмитрий Олегович
посередник
Показати номер
(093) 515-30...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, Наддніпрянське шосе, 2 а
Київ, Наддніпрянське шосе, 2 а
1-кімнатна квартира, Наддніпрянське шосе, 2а, Голосіївський район. Метраж 39/18/15, поверовість 3/18. 1-кімнатна,, простора квартира в новому ЖК Svitlo Park СВІТЛО ПАРК, 6 будинок, введено в експлуатацію. м.Вид...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/18
Загальна
39 м2
Житлова
18 м2
Кухня
15 м2
2 560 874 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Академіка Заболотного вул., 49
Київ, Академіка Заболотного вул., 49
1-кімнатна квартира, Академіка Заболотного вул., 49, Голосіївський район. Метраж 35/18/14, поверховість 418. Квартира в житловому стані. До метро Теремки 5 хвилин....
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/18
Загальна
35 м2
Кухня
14 м2
2 649 180 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 24
Київ, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 24
1-кімнатна квартира, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), Голосіївський район. Метраж 37/15/16, поверховість 14/16. Нова Англія, Будинок Честер, 37 кв.м. Окрема кімната. Повністю укомплектована меблями ...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
14/16
Загальна
37 м2
Житлова
15 м2
Кухня
16 м2
3 973 770 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Наддніпрянське шосе, 2а
Київ, Наддніпрянське шосе, 2а
1-кімнатна квартира, Наддніпрянське шосе, 2а, Голосіївський район. Метраж 40/18/16, поверховість 18/24. Svilto Park, Вид на Дніпро. Наддніпрянске шосе 2а, ЖК Svilto Park. Продаж однокімнатної квартири без ремон...