0

Продається 2-кімнатна квартира

Київ, р-н Голосіївський, Заболотного Академика ул., 1
ID: 4779730
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18
превью 19
превью 20
превью 21
превью 22
превью 23
превью 24
превью 25
превью 26
превью 27

5 828 196 грн
(82 087 за м2)
Без комиссии. Продажа двухкомнатной квартиры 71 м2 ( с панорамным остиклением ! вид на иподром ) в ЖК "Метрополис" в Голосеевском районе. Киев. Дом сдан. Квартира с документами. Расположен в самом зеленом районе столицы. Построен по монолитно-каркасной технологии с наполнением красным кирпичом, утеплением минеральной ватой, вентилируемыми фасадами. Дом 1, Удачная планировка – 2Г. Этаж – 12 из 34. Высота потолка – 2,70 м. В квартире установлены индивидуальный электрокотел и бойлер, счетчики электричества, холодной воды. Дизайнерская входная группа, консьерж-сервис, охрана и видеонаблюдение 24/7, закрытая территория, собственный парк , подземный паркинг с контролем доступа, детский сад, зоны отдыха, детская площадка. 7 минут пешей доступности 2 станции метро Теремки и метро Иподром. Рядом Голосеевский лес, парк Феофания, ВДНХ, ТРЦ Республика , ТРЦ Магелан, школа, садик. Номер объявления на сайте компании: SF-2-200-395-DP.
Переглядів: 11958
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
5 828 196 грн
(82 087 за м2)
132 000 $ (1 859 за м2)
Дмитрий Олегович
посередник
Показати номер
(093) 515-30...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, Академіка Глушкова вул., 42
Київ, Академіка Глушкова вул., 42
2-кімнатна квартира, Академіка Глушкова вул., 42, Голосіївський район. Метраж 63/40/17, поверховість 12/25. .Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК “Авеню 42” Голосіївський район, Теремки. До метро Теремки — близько...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
12/25
Загальна
63 м2
Житлова
40 м2
Кухня
17 м2
3 797 158 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Дмитра Луценка вул., 12
Київ, Дмитра Луценка вул., 12
2-кімнатна квартира, Дмитра Луценка вул., 12, Голосіївський район. Метраж 63/45/9, поверховість 2/9. Двокімнатна квартира з вітальнею у ЖК Британський Квартал. Сучасний ремонт. АВТОНОМНЕ газове опалення. Терито...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
2/9
Загальна
63 м2
Житлова
45 м2
Кухня
9 м2
6 313 879 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Валерія Лобановського просп. (Червонозоряний), 144
Київ, Валерія Лобановського просп. (Червонозоряний), 144
2-кімнатна квартира, Валерія Лобановського просп. (Червонозоряний), 144, Голосіївський район. Метраж 70/33/15, поверховість 26/26. Двокімнатна квартира з ремонтом у ЖК Брістоль. Двокімнатна квартира з роздільни...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
26/26
Загальна
70 м2
Житлова
33 м2
Кухня
15 м2
7 417 704 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Феодосійський пров., 14
Київ, Феодосійський пров., 14
2-кімнатна квартира, Феодосійський пров., 14, Голосіївський район. Метраж 73/41/16, метраж 16/25. Затишна двокімнатна квартира, яка створена з любовю та турботою. Ця квартира не просто житловий простір, а місце...